Warsztaty SHAKTI DANCE – jogi tańca

Zapraszamy serdecznie na warsztaty SHAKTI DANCE – yogi tańca z gościnnym udziałem Magdaleny Atkinson – nauczyciela Shakti Dance w Wielkiej Brytani, wokalistki piosenki autorskiej, które między innymi wzbogaca i wyróżnia jej warsztaty. Jej płyta „Beauty & Power” uzdrowiła nie tylko ją samą, ale także służy i inspiruje innych.
Shakti Dance – joga tańca – to praktyka natchniona mądrością jogi, łącząca świadomość ciała, ducha i umysłu, wykorzystująca pozycje jogi (asany), różne style tańca oraz swobodną ekspresję ruchową. Na poziomie energetycznym shakti dance rozwija intuicję, uwalnia z blokad i poprzez połączenie ruchu i muzyki, pozwala doświadczyć stanów mistycznych. Pomaga w osiągnięciu harmonii na wielu poziomach, serca, ciała i umysłu.

Shakti dance ma swoje korzenie w tradycji Jogi Kundalini, według przekazu Yogi Bhajana. Twórcą tej dyscypliny jest Sara Avtar Olivier, tancerka, uzdrowiciel i joginka.

http://shaktiacademy.co.uk 

Typowe warsztaty Shakti Dance zawierają w sobie różne fazy. Rozpoczynają się dostrojeniem do wyższych wibracji wykorzystując mantrę i mudry. Następnie są ćwiczenia rozciągające na ziemi na bazie asan. Po nich następują energetyzujące pozycje stojące i sekwencje transowe, łączące ruch i oddech, otwierające czakry i przygotowujące do następnej fazy jaką jest wolny taniec, uwalniający, kierowany wewnętrznym, kreatywnym impulsem. Po tańcu czas na integrującą ciało i ducha relaksacje, a po niej na choreografie mantr, łączącą muzykę i taniec w geometryczne ruchy, stymulujące i przygotowująca umysł do medytacji. Po chwili wyciszenia i bezruchu wzmacniamy ochronę aury i kończymy zajęcia.

Jakie są korzyści z Shakti Dance?

 • uwalnianie napięcia i emocjonalnych bloków
 • redukcja stresu i wzrost witalności
 • wzmacnianie wszystkich układów w ciele; w szczególności układu krążenia, limfatycznego, oddechowego
 • rozwijanie świadomości i wzmocnienie pewności siebie
 • wzmacnianie giętkości, zwinności i napięcia mięśni
 • ulepszanie postawy, balansu i koordynacji
 • zwiększanie świadomość ciała i witalności poprzez natężenie przepływu prany
 • powoduje wzrost zakresu ruchu
 • podwyższa odczucia zmysłów i wzmacnia medytacyjny umysł
 • rozwija wewnętrzną harmonię i grację ruchów
 • łączy nas z żeńską wewnętrzną jakością
 • rozwija poczucie wewnętrznego spokoju i radości

Uczestnicy warsztatów napisali:

„Warsztaty SHAKTI DANCE z Magdaleną były dla mnie dużą niespodzianką. Uspokoiły mnie, a zarazem dodały energii, były łagodne, a przy tym pełne temperamentu, były duchowe, a zarazem pełne zabawowej lekkości. Polecam je gorąco każdemu, kto poszukuje łagodnej drogi do kontaktu z wewnętrznym głosem, nauczycielem, twórcą i przewodnikiem. Dziękuję za muzykę”.

Annari (Bristol, Wielka Brytania)

„Bardzo lubię warsztaty z Magdaleną. Są podnoszące na duchu, tak dobrze się po nich czuję! Magdalena jest znakomitą wokalistką i muzykiem, co dadaje czaru całemu doświadczeniu. Zawsze z radością czekam na następne zajęcia.

Caroline (Weymouth, UK)

 

sugerowana inwestycja: 75PLN
(mniej lub więcej możliwe, że wdzięcznością jest przyjęte)

więcej informacji Magda 601 149 599