Warsztaty Tao z Jarosławem „Gonzo”

Zapraszam Cie na warsztaty Tao Yin na warsztat pracy z Twoim ciałem, podczas których nie tylko zrelaksujesz się oraz poznasz lepiej swoje ciało, ale także zauważysz, że możesz sam je leczyć.

Tao Yin (Dao yin) dosłownie oznacza „rozciągać i ściągać”. Jest to tradycyjna terapia ruchowo-oddechowa zalecana osobom w każdym wieku, wykorzystująca ćwiczenia oddechowe i gimnastyczne pomagające utrzymywać zdrowie bądź odzyskać utracone siły.

Dzięki ćwiczeniom harmonizujemy energie yin i yang w naszym organizmie, osiągamy lepsze zdrowie i większą stabilność, tak emocjonalną jak i fizyczną. Starożytni Taoiści wierzyli, że każda zmiana w ciele fizycznym, wywołuje podobny skutek w umyśle oraz emocjach i na odwrót.

Ruchem, możemy zastąpić leczenie, leczeniem nie zastąpimy ruchu

Ograniczając nasze ruchy, zapominamy jak w pełni wykorzystywać swe ciało, całkowicie ograniczamy nasz sposób poruszania się i ostatecznie zapominamy, kim naprawdę jesteśmy. Tylko dzięki codziennym ćwiczeniom, możemy stać się na powrót jak dzieci, pozbawieni napięć i sztywności. Możemy ponownie nauczyć się poruszać w sposób wolny i spontaniczny z ciałem połączonym w całość, zarówno na poziomie strukturalnym jak i energetycznym.

Więcej informacji znajdziesz na stronach poświęconych Tao (http:// www.esencjazdrowia.eu/ index.html, www.taoyin.pl.)

Warsztaty zostaną przeprowadzone przez Jarosława Jamróz „Gonzo” – od 18 lat ćwiczący Tao Yin, wcześniej instruktor Judo i Krav Maga. Szkolenia instruktorskie kończył u mistrzów: Mantak Chia, Zhang Feng Jun i Chan Lee, wiele lat ćwiczył również Qi Gong. Od 10 lat prezes Polskiego Towarzystwa Tao Yin i właściciel Górskiego Ośrodka Naturoterapii „Esencja Zdrowia”.

  • Należy wziąć wygodne ubranie.
  • Warto również zabrać ze sobą kanapkę czy przekąskę, ponieważ warsztaty trwają 5 godzin.
  • Woda czy ciepła herbata będą dostępne na miejscu.
Warsztat odbędzie się 10 września 2017 w godz. 9.00 – 14.00

Koszt warsztatu to 118 zł na osobę. Warsztat odbędzie się przy min. 20 uczestnikach

Zapisów można dokonywać na adres bpaulina@op.pl, a wpłat najpóźniej do 03.09.2017

na numer konta: Krzysztof Bas
38 1140 2004 0000 3802 3625 5203
w tytule wpisz proszę imię nazwisko oraz Tao 10.09.17