Sylwestrowa Praktyka 5Rytmów® z Beatą Eckert

tylko na zapisy!

5Rytmów® to prosta praktyka ruchu, której celem jest przebudzenie tancerza żyjącego w każdym z nas. W rytm różnorodnej muzyki, czasami w ciszy poruszamy się poprzez 5Rytmów®: przepływ, staccato, chaos, liryka i cisza. Tańczone razem tworzą energetyczną Falę – medytację w ruchu.

Każdy rytm to inna jakość i w każdym z nich możesz odkryć wiele możliwości wyrażania siebie poprzez ciało. Nie uczysz się żadnych kroków, nie naśladujesz innych. Nie ma niczego, co robisz dobrze czy źle – wsłuchujesz się w swoje ciało i podążasz za nim. Jest tylko Twój taniec.

Praktykując możesz głębiej doświadczyć łączności ze swoim ciałem, pogłębić swój oddech, odkryć swoją żywotność, wrażliwość, kreatywność, autentyczność.

Czuj się zaproszony, niezależnie od umiejętności, wieku, doświadczenia, czy innych wyobrażeń na swój temat.

Informacje praktyczne:

  • na zajęcia weź ze sobą luźny strój, miękkie obuwie do tańca lub podgumowane skarpety oraz wodę do picia.
  • zajęcia zaczynamy punktualnie, bądź 10 minut przed rozpoczęciem
  • każdy jest odpowiedzialny za swoje ciało, Ty sam najbardziej znasz swoje granice…
Energia porusza się falami. Fale poruszają się wzorami. Wzory poruszają się rytmami. Istota ludzka jest właśnie tym, energią, falami, wzorami, rytmami. Niczym więcej. Niczym mniej. Tańcem.G. Roth

Beata Eckert – jest, od 2008, nauczycielką pracy z ciałem metodą 5Rytmów®. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest masażystką, masterem NLP oraz instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych. Od kilku lat prowadzi warsztaty łączące Ustawienia i 5Rytmów®

Zajęcia odbędą się 31 grudnia 2019 (we wtorek) o godz 19.30 – 21.30

Koszt zajęć – 50 zł

Zapisy tel: 664 027 646