Wave – Praktyka 5Rytmów® z Beatą Eckert

5Rytmów® to zaproszenie dla każdego bez względu na wiek, doświadczenie taneczne czy wygląd. To możliwość pobycia w tańcu ze sobą, partnerem i z grupą.

Poruszając się przez rytmy przepływu, staccato, chaosu, liryki i ciszy badasz łączności ze swoim ciałem i oddechem by odkryć źródło ekspresji.

Nie uczysz się żadnych kroków, nie naśladujesz innych. Nie ma niczego, co robisz dobrze czy źle – wsłuchujesz się w swoje ciało i podążasz za nim. Jest tylko Twój taniec.

Energia porusza się falami. Fale poruszają się wzorami. Wzory poruszają się rytmami. Istota ludzka jest właśnie tym, energią, falami, wzorami, rytmami. Niczym więcej. Niczym mniej. Tańcem.G. Roth

Beata Eckert – jest, od 2008, nauczycielką pracy z ciałem metodą 5Rytmów®. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest masażystką, masterem NLP oraz instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych. Od kilku lat prowadzi warsztaty łączące Ustawienia i 5Rytmów®

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godz 19.30 – 21.30

Czuj się zaproszony!

Zapisy

tel: 664 027 646