Wewnętrzna podróż – InnerDance  

Sesja InnerDance to czas i miejsce, gdzie muzyka wprowadza Ciebie w stan podobny do snu. Leżąc na macie doświadczasz przestrzeni takich jak we śnie, jednak jesteś cały czas świadomy. To daje możliwość skontaktowania się ze swoim wnętrzem, tym co piękne w Tobie, jak i przeżyciami, które chcesz uleczyć. Jest to Twoja indywidualna podróż do własnego wnętrza, którą wspomaga grupa.

Serdecznie zapraszam osoby, które są stałymi uczestnikami, jak też tych którzy nigdy nie uczestniczyli w zajęciach. Każda sesja jest oddzielną przestrzenią. Tu każdy jest na własnym poziomie spotkania ze sobą i swoją drogą.

termin 22 lipca 2022 g. 18:00; przewidywany czas trwania zajęć to 2 – 2,5 godziny

Koszt uczestnictwa w zajęciach: 80 złotych.

Na początku każdej sesji jest wprowadzenie, żeby ochłonąć od codziennego zgiełku i zabiegania, potem następuje 90 minutowa sesja. W tym czasie, na bazie muzyki, są imitowane fazy snu, gdzie ciało się relaksuje a umysł odpuszcza. Przez całą sesję każdy uczestnik jest świadomy tego co się z nim dzieje, dlatego też proces ten nazywany jest świadomym procesem.

Co może odczuć po zajęciach:

  • wyciszenie
  • spokój wewnętrzny
  • zwiększenie dystansu wobec codziennych problemów
  • większą kreatywność i intuicję
  • odnalezienie własnego potencjału
  • pozwolenie na życie w zgodzie ze swoimi wartościami
  • autentyczność
  • bezwarunkową miłość.

https://www.facebook.com/innerdancepolska

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w sali, proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa.

Zajęcia nie wymagają sprawności fizycznej, nie ma ograniczeń wiekowych i fizycznych przeciwwskazań.

Masz ochotę się zapisać lub zapytać o zajęcia, najlepiej skontaktuj się ze mną, chętnie o nich opowiem, Karolina tel. 501 430 239

Prowadząca:

Karolina Deja – od niepamiętnych czasów wspieram innych w poszukiwaniach własnej drogi, jak też w ich rozwoju. Różne to były przestrzenie, abym odnalazła swoje dary, umiejętności i to czym pragnę się dzielić z innymi. W taki to sposób na mojej drodze pojawiły się zajęcia, których doświadczałam najpierw jako uczestniczka, a po szkoleniu sama mam przyjemność je prowadzić od 2017 roku i jest to „Wewnętrzna podróż – InnerDance”.

Kolejnym działaniem, które pokochałam jest to uzdrawiająca energia Reiki, gdzie każdy na indywidualnej sesji może doświadczyć tego jak jego własne ciało zaczyna się uzdrawiać.