Wieczór Kobiecości – Ja Kobieta i Moje Zmysły

 

Wieczór Kobiecości – Ja Kobieta i Moje Zmysły

Doświadczmy wielkości płynącej z dużej liczebności Kobiet.

Spotkanie w przestrzeni Kobiecego Kręgu. W miejscu gdzie puszczają blokady, gdzie odpadają maski, gdzie stajesz przed innymi Kobietami w swojej prawdzie, gdzie możesz być taka, jaką chcesz być. Jest to miejsce zawsze otwarte dla Ciebie, byś mogła poczuć akceptację i wsparcie, byś mogła dokonać transformacji swego życia, byś mogła po prostu być w swej obecności.

Zapraszam Cię w podróż ze swoimi zmysłami. Wzrokiem, smakiem, węchem i dotykiem doświadcz swego życia i drugiego człowieka. Poczuj radość i zabawę z innymi kobietami. Otwórz się na współodczuwanie i zaufaj sobie. Zaproś szczęście do Siebie.

Pozwól się poprowadzić do Swojej świątyni, do miejsca Twojej kobiecej mocy, do Twojego domu. Spędźmy ten czas, pierwszy dzień lata Razem. Poznajmy Swoją pełnię i pokażmy ją światu. Zawołajmy do świata Jestem Kobietą.

Kim Jestem?

Witaj, mam na imię Katarzyna. Jestem Kobietą. Uczącą się kochać bezwarunkowo i doświadczającą życia. Świadomie praktykuje rozwijanie ciała, umysłu i ducha od ponad 10 lat. Zgłębiam tematykę szamanizmu i mistycyzmu u szamanów i nauczycieli duchowych zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Poza Kobiecymi Kręgami prowadzę Ceremonie Dźwięku i Śpiewu oraz sesje indywidualne. Jestem istotą czującą i kochająca zmiany. Ponieważ doświadczanie jest moim pokarmem i robię to codziennie, nadszedł czas dzielenia się tym z innymi.

Na naszym spotkaniu będziemy dotykać pracy z intencją. Poczujemy siłę medycyny tańca, dźwięku i śpiewu. Porozmawiamy, podziałamy i odpoczniemy.

PROWADZĄCA: Katarzyna Fiutka

termin: 21 czerwca 2017 godz. 18.00 – 21.00

zapisy: https://goo.gl/forms/nUgPIoYlPacwHlT12

koszt: Wolne datki

kontakt z nami:

  • kontakt@kragkobietpoznan.pl
  • 515 423 101