Wieczorny koncert w Domu Dzwięku

Witajcie Kochani,

Zapraszam serdecznie na medytacyjny koncert w Domu Dźwięku.

Będę grała na misach kryształowych i tybetańskich oraz gongach, z towarzyszeniem mniejszych instrumentów.

Zapraszam Was na relaks, na oczyszczanie, na układanie na nowo Waszych tematów i zapraszam na docieranie do prawdy o nas.

Spotkanie przy dźwiękach to okazja do głębokiej rozmowy ze sobą. Jeżeli jest też potrzeba odpoczynku i rozluźnienia się, to dzieje się to pod wpływem wibracji dźwięków. Więc bez nastawiania się na cokolwiek, jest naprawdę dobrze poddać się im i zaufać. Do takiej podróży Was zapraszam. 

8 czerwca 2023, godz. 19:00 – 20:30

Proszę o przygotowanie się do koncertu i zabranie ze sobą karimat, koca, oraz wygodnego stroju, gdyż koncert jest na leżąco.

Rezerwacja miejsc pod nr tel. 603683842.

Inwestycja: 60 zł


Karolina Izabela Kontschyts- terapeutka

Zawsze blisko przyrody czuję się najlepiej i na miejscu. Dzielę się tym co poznałam i co przynosi mi ogromną radość oraz spełnienie, z uwagą na tu i teraz jestem szczęśliwa, że robię to co kocham. W koherencji serca i bliskości z sobą możemy przenosić góry. W mojej pracy zapraszam do spojrzenia na nasze przekonania. Gdy jesteśmy coraz bliżej siebie stajemy się pełni i szczęśliwi.

W mojej drodze rozwoju korzystałam z różnych pięknych metod, między innymi były to Ustawienia Hellingerowskie, Medytacja Mindfulness, Soul Body Fusion. Medytacje z dźwiękiem. Praktykowałam przez wiele lat tai chi, następnie zaczęłam praktykę Qigongu,

Zapraszam na indywidualne sesje:

  • terapii dźwiękiem
  • sesje pracy ze świadomością
  • naturoterapie

Trenerka Szkoły Trenerów Świadomości Leny Świadek

  • Terapeutka Dźwiękiem
  • Instruktorka Qigongu
  • Instruktorka Nordic Walking