Wielka Zwykła Przyjemność ♡ masaż w kolorach Duszy

Bądź Światłem, które poznało swoją Wielkość!

Zapraszam Cię na ~ Lomi Lomi Nui ~ rewitalizujący, holistyczny masaż hawajskich mistrzów. 

Masaż hawajski to starożytna tradycja na drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia. Jest harmonijny ponieważ jest naturalny. Jest inspirujący, ponieważ inicjuje zmiany. Jest wyjątkowy, ponieważ Ty jesteś wyjątkowy.

CZAS: 25 grudnia – 1 stycznia

INWESTYCJA: 280 PLN obejmuje 2-godzinny masaż. Zarezerwuj dodatkowo 15-30 min na relaks, kąpiel w dźwiękach i rozmowę (uwzględnione w cenie).

REZERWACJE: lominuimassage@gmail.com; +48 668 258 008

ENGLISH: 

* * *
Lomi Lomi to praca na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Masaż ten wspiera zdrowie poprzez balansowanie przepływu energii życiowej (Mana). 

Sesja odbywa się w absolutnym poszanowaniu godności człowieka i dbałości o jego wielowymiarowy komfort. Dynamika pracy oraz siła nacisku są intuicyjnie dostosowywane do kondycji i potrzeb osoby odbierającej. Dla ciężarnej kobiety i jej dziecka jest to piękne doświadczenie oraz przygotowanie do porodu.

* * *
JOANNA POLKOWSKA
praktyk i nauczyciel Lomi Lomi Nui. Absolwentka Kino Mana IV u hawajskiej mistrzyni Susan Pa’iniu Floyd zgodnie z linią Kahu Abrahama Kawai’i.

Pracuje w Niemczech i w Polsce. Nieustannie kontynuuje naukę w dziedzinie metod przywracania równowagi ciała, umysłu i ducha. Na scieżce swojego rozwoju wykorzystuje m.in. elementy terapii dźwiękiem, aromaterapii, Reiki (Mikao Usui), Gentle Bio-Energetics (Eva Reich). Jej praca to stwarzanie warunków, w których człowiek prawdziwie kocha siebie, realizuje swój potencjał i jest inspiracją dla innych.

***
DZIAŁANIE MASAŻU HAWAJSKIEGO
Człowiek jest jednością ciała, umysłu i ducha. Życie w szczęśliwości to równowaga tych trzech elementów.

Lomi Lomi łączy nas z mądrością istnienia. Dotyk przywraca lub potęguje świadomość ciała oraz wspaniale je rozluźnia. Na poziomie fizycznym, masaż pobudza krążenie, oczyszczanie z toksyn, oddziałuje na układ mięśniowy, limfatyczny i kostny. W sferze emocjonalnej i psychologicznej, może wspomagać uwalnianie traum oraz wywołanych nimi napięć czy bólu. W ten sposób Lomi Lomi sprzyja leczeniu nerwic, apatii czy depresji.

Podczas sesji praktyk Lomi Lomi wspiera osobę w procesie samopoznania. Stan głębokiego odprężenia pomaga dotrzeć do pamięci komórkowej – przeszłych zdarzeń, związanych z nimi emocji oraz wyuczonych wzorców postępowania. Taki wgląd może wspomóc świadome zdejmowanie kolejnych zasłon – mechanizmów obronnych, przekonań – odgradzających nas od prawdziwej istoty tego „Kim Jestem”. Dlatego Lomi Lomi jest jednym z narzędzi na drodze rozwoju duchowego. Owocem świadomego życia jest bezwarunkowa akceptacja siebie oraz tego co jest, a tym samym otwieranie się na wielowymiarowość doświadczeń i radość istnienia.

Lomi Lomi promując zdrowie jest zarazem wspaniałym doświadczeniem dla zmysłów. Kojąca hawajska muzyka, wibracje głosu i oddechu masażysty, odczucie powracającego, rozległego dotyku stwarzają bezpieczną przestrzeń dla głębokiego relaksu i medytacji.