Wprowadzenie do Alchemii Tantry z Ananda Kumar

Tu w Twoim ciele są święte rzeki, tutaj są słońce i księżyc, jak również miejsca pielgrzymek. Nie spotkałem innej świątyni tak błogiej jak moje własne ciało.Saraha

Czegokolwiek doświadczamy, życie dzieje się poprzez ciało, które ma wiele warstw: fizyczną, umysłową, emocjonalną, energetyczną, intuicyjną i duchową.

Tantra zaprasza nas do bycia świadomym tego, jak używamy / nadużywamy naszego ciała.

Czy traktujesz ciało swoje i innych z szacunkiem, jako święty dar natury i pielęgnujesz je miłością i troską czy nieostrożnie, nieświadomie używasz go i traktujesz przedmiotowo?

Zajęcia te zwierają szereg różnych medytacji i ćwiczeń, które pozwolą Ci doświadczyć tego, co Ananda nazywa Tantrą. Dobór medytacji i ćwiczeń nakreśli Ci jaki proces dzięki Tantrze będziesz mógł zgłębić, poznać, odczuć.


Ananda Kumar pochodzi z południowych Indii, przynosi ze sobą starożytną sztukę nauki o tantrze, jodze, leczeniu i prezentuje ją we współczesnej formie, zrozumiałej dla współczesnego stylu życia.

Niektóre mistyczne doświadczenia i dalekie wędrówki doprowadziły Anandę do wewnętrznych i zewnętrznych podróży, podczas których w ciągu ostatnich 21 lat badał różne formy jogi, tantry, uzdrowień i przestrzeni energetycznych. Wzrastał na ścieżce tantry pod serdecznym okiem Osho, wdzięczny za doświadczenia i nauki wspaniałych nauczycieli, takich jak Ma Sarita i Swami Hariprem. Został inicjowany przez Baul Guruji Sadhandas’a.

Intuicyjny uzdrowiciel, profesjonalnie przeszkolony przez wspaniałych nauczycieli w świadomych społecznościach Osho i Auroville w różnych formach uzdrawiania poprzez ciało, umysł, emocje i energię: Watsu, Aqua wellness, Refleksologia stóp, Reiki, Uzdrawianie Praniczne (Pranic Healing), Hipnoterapia (Hypnotherapy), Alechmia Dotyku – Rebalancing.
Ponad 7 lat temu Ananda pozostawił zawód architekta, aby dzielić się tantrą, prowadzić warsztaty i szkolenia, poświęcając się szczeremu nauczaniu w Indiach, Wietnamie i Europie.
Przypomina ludziom, aby żyli z esencją miłości i wolności wewnątrz i na zewnątrz. Czuje, że tantra to nie tylko techniki czy narzędzia, ale sposób życia, rozkwitania i dzielenia się naszą prawdziwą istotą z miłością i świadomością! Słucha i kłania się tajemnicy życia, a ludzie czują na jego kursach wysokie wibracje światła, miłości i błogości.

W lipcu w Ośrodku Tu i Teraz w Nowym Kawkowie odbędą się tygodniowe warsztaty „Miłość i Wolność – Alchemia Tantry”, której ten krótki warsztat jest zapowiedzią.

Zapraszamy!

20 czerwca o 17:30 – 19:30

Donacja: 50zł

  • Prosimy o kontakt: Natasza: 883 666 271
  • https://www.facebook.com/groups/love.awareness.eu/
  • Zapisy (ilość miejsc ograniczona)
  • informacje o innych warsztatach Anandy w Polsce: ananda.europe@gmail.com