Wytańcz Swoją Pieśń prowadzą Beata Eckert i Abby Delsol

Niech piękno które kochamy, będzie tym, co robimy.Rumi

Znów przyszła pora rozkwitu, aby zatańczyć własny taniec Wiosny! 

Zapraszamy Was w niezwykłą podróż doświadczania siebie w ruchu z użyciem głosu. 

Ludzki głos jest potężniejszy niż jakikolwiek instrument, jesteśmy nośnikami dźwięku natury oraz wszystkiego, co nas otacza. 

Otwierając ciało poprzez taniec i świadomy ruch, zapraszając głęboki, uzdrawiający oddech pozwolimy na spotkanie z wewnętrznym głosem. Ten prawdziwy głos pochodzi z głębi serca, z naszej duszy. 

Jest wiernym sługą umysłu i emocji. Praktykując archaiczny, improwizowany śpiew i szamański śpiew chóralny (pochodzący ze starożytnej Mongolii) wsłuchamy się w relację, jaka jest pomiędzy ciałem a głosem, wyzwolimy potężne, eteryczne i medytacyjne dźwięki wokalne.

Połączenie archaicznego śpiewu i tańca 5Rytmów® daje możliwość autentycznej improwizacji, otworzenia się na potęgę intuicji i wielką kreatywność. Będziemy, poprzez te szczególne metody, odkrywać naszą wyjątkowość, delikatność, wewnętrzną moc. 

Ten warsztat jest zaproszeniem dla każdego bez względu na wiek czy doświadczenie.

Beata Eckert – nauczycielka pracy z ciałem metodą 5Rytmów® wg G. Roth. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, improwizacji ruchowej www.strefarytmow.pl 

Abby DelSol – pochodzi z Argentyny, nauczycielka dźwiękami archaicznymi, śpiewem jako narzędziami do pogłębiania intuicji, zrozumienia oraz pewności siebie w życiowej Improwizacji  www.toneoflife.com.pl 

termin: 6-8 kwietnia 2018

  • piątek 19.00 – 21.00
  • sobota 11.00 – 18.00
  • niedziela 11.00 – 17.00
koszt: 390 zł*/490zł (*niższa kwota przy rezerwacji do 20 marca 2018) 

zapisy i informacje:  info@strefarytmow.pl Sylwia 664 02 76 46