Yoga NIDRA – Świadomy Jogiczny Sen

Tam gdzie kończy się śavasana, zaczyna się yoga nidra…

Starożytna, tantryczna praktyka- podczas przedłużonego, głębokiego relaksu „wchodzi” się w stan TURIYA (stan pomiędzy jawą a śnieniem) i doświadcza się czwartego członu/płatka yogi-PRATYAHARA (wycofania zmysłów do wewnątrz) w którym świadomość uważnego obserwatora wszystkiego co się wydarza pozostaje zachowana. Korzyści: aktywizuje mózg, usuwa napięcia na poziomie mentalnym, emocjonalnym i fizycznym. Jest skutecznym antidotum na stres, leczy na poziomie psycho-somatycznym, SANKALPA-w sanskrycie oznacza pozytywne postanowienie, intencję. W trakcie praktyki „zasiewa” się w podświadomości własną sankalpę, która ma dotyczyć nas samych i przynieść pozytywne zmiany w naszym codziennym życiu.  Podczas sesji leży się w pozycji relaksacyjnej śavasana i podąża za instrukcjami prowadzącego ( W DOMU DŹWIĘKU są maty i koce)

Na sesję przygotuj swoją sankalpę.

Hari AUM Tat Sat

PROWADZĄCY: Dariusz Zelis – „Napięcia oddzielają nas od naszej prawdziwej natury, są jak kurz, który osiadł na zapalonej lampie.”

Podczas ostatnich 15-u lat eksploracji jogi, uzyskał kwalifikacje w jodze wg Iyengara (obecnie w trakcie kursu Junior I), Kundalini Yodze, oraz klasycznej Yodze i Tantrze wg Satyanandy. Posiada stopień REIKI II. Joga jest sprawdzoną „technologią”, którą stosuję dla usuwania napięć, aby nasze wewnętrzne światło mogło świecić coraz jaśniej.

godzina: 18:30 – 19:45

  • 16.10.2019
  • 20.11.2019
  • 18.12.2019
Dariusz Zelis tel. 533325388 – obowiązują zapisy sms.

koszt: poj. wejście 30,-