Yoga Nidra – Świadomy Jogiczny Sen

Serdecznie zapraszam na ostatnie spotkanie przed naszym wyjazdem do Indii. Kolejne zajęcia dopiero za miesiąc w drugim tygodniu kwietnia.

YOGA NIDRA – JOGICZNY SEN , tam gdzie kończy się Śavasana zaczyna się Yoga Nidra…

Yoga Nidra jest głębokim relaksem z zachowaniem uważności umysłu i pełnej świadomości. Jest starożytną tantryczną praktyką, aktywującą różne obszary mózgu oraz sięgającą głęboko do podświadomości w celu usunięcia z niej oraz z ciała fizycznego, głębokich napięć. Jest skutecznym antidotum na stres, leczy na poziomie psycho-somatycznym, pomaga w problemach z zasypianiem, przywracając fazę głębokiego snu. W trakcie tej praktyki wypowiada się mentalnie – „zasiewa” w podświadomości własną SANKALPĘ, tj. pozytywne postanowienie, które dotyczy nas samych, mające przynieść pozytywne zmiany w naszym codziennym życiu.

Podczas sesji leży się w bezruchu w pozycji relaksacyjnej i podąża za instrukcjami prowadzącego.

Prowadzi: Darek Zelis – „Napięcia oddzielają nas od naszej indywidualnej świadomości. Są jak kurz, który osiadł na zapalonej lampie”.

Kwalifikacje: joga wg Iyengara, Kundalini Yoga, Kriya Yoga i Tantra wg Satyanandy, Reiki II. W Bydgoszczy, swoim rodzinnym mieście współtworzył takie miejsca jak: SZKOŁA JOGI PRZYSTAŃ, Centrum Jogi PRAMUDRA i ALCHEMIA YOGI.

Zdobyte doświadczenie, wykorzystuje do pracy indywidualnej i w grupach, dla pełniejszego samopoznania i wyrażania siebie w codziennym życiu.

Hari AUM Tat Sat

Termin: 11 marca 2019 o 18:30 – 19:45

Koszt: 30,- (płatne w dniu wydarzenia)

OBOWIĄZKOWE ZAPISY sms Darek 533325388