Za wszystkie moje relacje

Zapraszam cię na warsztat o relacjach: rodzinnych, przyjacielskich i romantycznych.

Bliskie relacje z racji tego jak bardzo są dla ciebie ważne mogą mieć ogromny wpływ na twój stan psychiczny, poczucie własnej wartości czy światopogląd zarówno w sposób wspierający jak i ograniczający.

Na warsztacie przyjrzymy się dynamikom tych relacji, sprawdzimy co służy a co nie, porozbijamy mechanizmy, popracujemy nad stawianiem jak i szanowaniem granic, klarowną komunikacją oraz aspektem bliskości, zaufania czy zabawy. Będziemy pracowali w kręgu, w parach jak i samodzielnie. Narzędzia, z których skorzystam to karty Dixit oraz bęben szamański, czyli popracujemy z podświadomością poprzez symbole.

Warsztat oparty jest o krąg, czyli obowiązuje nas zasada poufności, równości, autentyczności, otwartości i szacunku wobec innych. Krąg działa inspirująco i uzdrawiająco poprzez różnorodność osób w nim zasiadających z historiami, którymi się dzielą.

Struktura warsztatu:

 1. Przywitamy się w kręgu – przedstawię zasady, każdy powie z jakim tematem do pracy przychodzi
 2. Mini-wykład o aspektach relacji, z którymi będziemy pracowali: komunikacja, granice, zabawa, zaufanie, emocjonalność, bliskość, seksualność, dynamiki relacyjne, mechanizmy
 3. Każdy wyciągnie intuicyjnie karty Dixit, po czym w parach podzielicie się swoimi interpretacjami – z czym wam się kojarzą w odniesieniu do waszych żyć
 4. Wewnętrzna podróż przy bębnie szamańskim w świat relacji
 5. Powrót do pracy w parach – dzielenie się wizjami i interpretacjami
 6. Krąg domykający

Z czym dokładnie można pracować na warsztacie?

 • Związki: transformacja dynamiki, nauka komunikacji i granic, żegnanie nieaktualnych relacji, uzdrawianie i otwieranie seksualności, wewnętrzne dziecko, rozpracowywanie projekcji i mechanizmów, wybaczanie, integrowanie żałoby
 • Relacje rodzinne: relacja z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem, potomstwem (to samo co wyżej)
 • Relacje przyjacielskie i koleżeńskie
 • Relacje pracownicze: z szefem, z podwładnymi, ze współpracownikami

Na warsztacie można pracować nad 1 albo kilkoma relacjami. To zadzieje się samoistnie podczas podróży z kartami i przy bębnie, ale dobrze mieć klarowność przychodząc na warsztat, której relacji chcielibyśmy dotknąć przede wszystkim. Na warsztat można przychodzić samodzielnie, w parach, z przyjaciółmi czy z członkiem swojej rodziny.

16 stycznia 2021, godz. 17:00 – 19:00

Koszt udziału: 60zł

Ilość miejsc ograniczona – proszę przesyłać zgłoszenia poprzez:

 • Suplement Świadomości
 • 720 899 185
 • Miejsce na warsztacie gwarantuje zapłacona zaliczka – 30zł (bezzwrotna). Konto zostanie podane w wiadomości prywatnej.
 • Warsztat może się przeciągnąć o kilkanaście minut.

Zapraszam również 14.01 na wykład o technikach duchowo-terapeutycznych:

https://fb.me/e/ibFrKemBJ

oraz 15.01 na wykład o legalnych roślinach psychoaktywnych:

https://fb.me/e/17l4dK8ZE

W dniach 14 – 16.01 można umówić się ze mną na indywidualną sesję terapeutyczną w Poznaniu, która trwa 2h i kosztuje 220zł.


Prowadzący:

Jakub Stąpór – szaman, wykładowca, strażnik kręgów, handlarz, poeta. Na swej ścieżce pracy ze świadomością korzystam z pomocy roślin jak i praktyk duchowych. Pracuję indywidualnie oraz grupowo z ludźmi z całej Polski pomagając w integracji cienia i odkryciu potencjału. Sesje jak i warsztaty mają charakter podróży transowych, podczas których prowadzony przez pole korzystam z ustawień systemowych, medycyny kręgu, kontaktu fizycznego, werbalizacji, kart Dixit i różnych technik terapeutycznych pomagając w dotarciu do wypartych emocji i uwolnieniu ich, transformacji przekonań, wzroście samoświadomości, zwiększeniu kontaktu ze swoim wewnętrznym dzieckiem, integracji aspektu męskiego i żeńskiego oraz uzdrowieniu rodu i pojednaniu się z przodkami.