Zaawansowany warsztat uwalniania, harmonii i wzrostu świadomości

Pragniesz w życiu lekkości, radości i doświadczać pełni? Doświadczyć wewnętrznej harmonii i spójności? Wiesz i czujesz, że możesz podnieść swoją świadomość i lepiej zrozumieć siebie, w pełni służyć światu swoimi talentami? Chciałbyś umieć tak naprawdę odpuścić i cieszyć się każdą chwilą? 
W dwa dni poznasz Twoją własną drogę do wewnętrznej harmonii i wolności. Poznasz i odrzucisz ograniczające Ciebie przekonania i zintegrujesz siebie i różne obszary życia. To wyjątkowy 2 dniowy warsztat wzrostu świadomości, pracy z emocjami, umysłem i ciałem. 

Uwolnisz negatywne emocje. Pozbędziesz się wstydu, lęku, złości, gniewu, pychy. Pożegnasz stare nawyki i programy myślowe, uwolnisz się od nich, i zdecydujesz czy weźmiesz 100% odpowiedzialności za swoje życie i zwiększenie swojej świadomości.

Warsztat wzrostu świadomości i wewnętrznej harmonii, to 2 dni intensywnych ćwiczeń, efektywnych i sprawdzonych technik pracy z uwalnianiem emocji i konfliktów wewnętrznych, pracy z ciałem i mocą oddechu, poznasz w praktyce tajniki wiedzy psychologicznej i duchowej, świętej inspiracji, przykłady, inspirujące historie sukcesów i porażek na ścieżce rozwoju, tak abyś mógł przejrzeć się w każdej z nich i uwolnił swój potencjał, uwolnił swoje blokady i nieadekwatne przekonania i programy na poziomie umysłu i ciała. 

Co konkretnie przepracujesz?

 • zrozumiesz mechanizmy powstawania negatywnych emocji i ich uwalniania
 • poznasz techniki uwalniania napięć i emocji, konfliktów wewnętrznych oraz hamujących przekonań
 • uwolnisz opór przed życiem i radością i poczujesz wewnętrzną harmonię i radość
 • uwolnisz niskie wibracje jak: osądzanie, wstyd, obawy, pożądanie, wina, gniew, brak akceptacji części siebie, nauczysz się podnosić własną świadomość, energię i wibracje
 • poznasz drogę do wewnętrznej harmonii i integracji na wielu poziomach 
 • spotkasz i przytulisz swoje wewnętrzne dziecko
 • nauczysz się pracować z ciałem i świadomym oddechem
 • znajdziesz blokujące Ciebie przekonania, blokady i ruszysz do przodu, z większą energią, wolnością i radością
 • dowiesz się balansować i harmonizować energie np. rozwój duchowy i finanse (duch i materia), miłość i pożądanie itp. 
 • otworzysz się na wysokie wibracje, takie jak miłość, radość i wybaczanie, dzięki którym doznasz mocy uzdrawiania siebie na głębokich poziomach

Dla kogo? 

Doskonalisz siebie i budujesz wyższą świadomość? Pragniesz wolności, lepszych relacji z ludźmi i samym sobą? Chcesz tworzyć, wyrażać siebie i pozostawić piękny ślad na Ziemi? Poszukujesz? Zadajesz pytania i dociekasz? Stoisz w miejscu, chcesz iść do przodu? Coś Ciebie hamuje, wracasz do starych nawyków? Szukasz motywacji, chcesz zrozumieć siebie i otrzymać skuteczne narzędzia i strategie do pracy ze sobą, wewnętrzną harmonią i integracją? Chcesz przepracować i uwolnić emocje? Zbudować nowe wspierające Ciebie nawyki? Warsztat wzrostu świadomości i harmonii wewnętrznej jest dla Ciebie.

Logistyka warsztatów: sobota i niedziela 28-29 kwietnia 2018, od godziny 10:00 do 17:00 w tym godzina przerwy na posiłek i integrację z grupą.

Bilety:

 • do 3 kwietnia 360 zł,
 • później 420 zł,
 • bilety dla par – druga osoba za 50%
Zapisy poprzez przelew zaliczki 100 zł na konto:

Piotr Strzyżewski,
mBank: 86 1140 2004 0000 3102 6259 8912,
tytuł: wzrost świadomości – warsztaty

Informacje: Piotr 695 44 18 47, ps.strzyzewski@gmail.com

Ważne. Warsztat nie zastępuje terapii, jest przeznaczony tylko dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym (nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.)

Prowadzący warsztaty:

Piotr Strzyżewski – harmonizuje i uzdrawia zespoły ludzi (zdrowie firm), skutecznie prowadząc ich do rozwoju, pasji i szczerej komunikacji. Swoją drogę wewnętrznej harmonii rozpoczął, gdy po 10 latach rozstał się z korporacją i ruszył w kierunku uwalniania i oczyszczania nagromadzonych napięć, emocji i stresu. W swojej pracy stosuje procesy grupowe, pracę z wysokimi wibracjami jak miłość, akceptacja, wybaczanie, osiągnięcia nowoczesnej psychologii, techniki uwalniania stresów i napięć, samoakceptację, pracę z wewnętrznym dzieckiem, pracę i zrozumienie funkcji ciała i psychosomatyki i blokad energetycznych oraz wiedzę wschodu, głównie technik tybetańskich. Wszystkie prezentowane techniki wprowadził we własne życie i sam przekonał się o ich dobroczynnym działaniu. 

Krzysztof Kasperuk – Człowiek, sprzedawca, mówca, trener. Jak wielu z Nas kroczy drogą, która momentami była prosta i obfita by później stać się krętą i wymagającą, a momentami tragiczną. Wszystkie napotkane wydarzenia, zarówno zawodowe jak i osobiste prowadziły w konsekwencji do ścieżki rozwoju świadomości. Wejście na tę ścieżkę przyniosło wiele wyzwań, konfliktów wewnętrznych oraz chaosu – wzajemnie przenikających się systemów i perspektyw spojrzenia na człowieka, relacje, pracę czy pieniądze. Ta droga i opowieść o wnioskach z niej wynikających – tych, które na dzisiaj dało się wysnuć… 

Tomasz Potoczny – certyfikowany coach ICF, networker, dyrektor okręgowy w polskiej firmie networkowej. Skończył studia wyższe z psychosomatyki i somatopsychologii na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Od ponad 8 lat w rozwoju osobistym, terapii, modelami pracy ze sobą. Spędził setki godzin szkoleniowo- warsztatowych u najlepszych polskich i zagranicznych trenerów. Był twórcą sukcesu klubów Eddu w Poznaniu przez ponad 2 lata (stworzył całą społeczność od podstaw). Następnie współzałożył dni rozwoju Futuro i Futuro Camp. Praktyk przez duże P! Mieszkał w wielu miastach i krajach szukając swojego miejsca na ziemi. Ogranicza teorie do niezbędnego minimum, twierdząc, że najwięcej nauczysz się w praktyce. Doświadczył wielu życiowych lekcji (sporo tych bolesnych, jak wtedy mu się wydawało). Między innymi zaliczył bankructwo i brak płynności finansowej. Dzięki technice uwalniania oraz drodze prawdy w bardzo krótkim czasie ogarnął się i twierdzi, że to była jego najcenniejsza życiowa lekcja. Prywatnie jest pasjonatem gotowania, miksowania muzyki, podróży, tańca i doświadczania nowego i nieznanego.

Piotr Burek – warsztaty oddechowe – Przygodę z technikami oddechowymi zacząłem w wieku 17 lat od tamtej pory praktykuje i uczę bez przerwy czyli w sumie 27 lat. Prowadziłem również kursy w ramach programu dla więźniów Prison Smart. Równolegle w tym samym czasie dostałem inicjacje w Reiki od jednej z pierwszych Mistrzyń w Polsce zakonnicy siostry Mariuszy Bugaj, oraz uczyłem się masaży polinezyjskich Ma-uri naukę których zakończyłem certyfikatem otrzymanym na Nowej Zelandii od Tohungii Hemiego Foxa. Ukończyłem szkołę akupunktury otrzymując państwowy certyfikat. Obecnie dodatkowo nadal studiuje Tradycyjną Medycynę Chińską u Clouda Diolosy z Instytutu Avicenny i u wielu innych Mistrzów. Dużo podróżuję po świecie odwiedzam ashramy i miejsca Mocy, poszukując miejscowych healerów lub szamanów od których można zaczerpnąć wiedzy. Prowadzę kursy Reiki, Sztuka Oddechu, Oczyszczanie Wątroby, Wzmacnianie Nerek, kurs dla mężczyzn (Siła Yang) oraz gabinet gdzie przyjmuję codziennie pacjentów.