Zajęcia z ruchu. Domowe Improwizacje I

Joanna Gronek – mgr fizjoterapii, właściciel CUD YOGA, współzałożyciel kolektywu kontakt improwizacji Kinestrefa, absolwent pierwszego stopnia kierunku Taniec, w specjalności Kompozycje i techniki taneczne.

Moje zajęcia przebiegają z intensywna pracą nad ciałem i umysłem. Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności łączę techniki z różnych dziedzin (yoga, fizjoterapia, świadomość ciała, improwizacja, kontakt improwizacja, praca z oddechem) tak aby osoba zwiększała swą świadomość ciała, a praca była wnikliwa i bardziej wydajna.

Improwizacja i kontakt improwizacja jest spotkaniem na wielu płaszczyznach, to otwarta przestrzeń do eksploracji z samym sobą w aspekcie bardzo fizycznym, a niekiedy bardzo subtelnym, wnikliwym odczuwaniem zmysłów i poszerzaniem percepcji własnego ciała. To też dialog i niepowtarzalne spotkania z innymi.

Improwizacja i kontakt improwizacja to przestrzeń do odkrywania, poszerzania „języka własnego ciała”, wnikliwego dialogu ze sobą i innymi na płaszczyźnie ciała i jego nieskończonych możliwości na poziomie umysłu.

Domowe Improwizacje I otwierają cykl spotkań, które są przezanczone dla wszystkich osób, które wyrażają takie chęci. 🙂

termin: 18 stycznia 2019 o 19:30 – 21:30

Koszt 2h zajęć 40 zł