Zatańczmy razem w Poznaniu!

Witajcie kochani!

Zapraszam Was serdecznie na wspaniałe zajęcia z tańcem intuicyjnym i medytacją, W dniu 16.10.20 godz. 18:30 – 20:30 zatańczymy razem!, poznając siebie nawzajem. Ty, Ja i My! Uwielbiam to bycie razem, razem z Wami w tańcu.

Zajęcia rozpoczniemy byciem w uważności z samą/ym sobą, uważności w ruchu i medytacji. Poprzez wdech i wydech, w kontakcie z matką ziemią, poczujemy Nasze ciała. To piękne spotkanie brania i dawania, w tańcu, w dotyku, w ruchu, w oddechu. Taniec to płomień. Tańcząc podpalasz płomień świecy, który nosisz w sobie.

„Ściągnęli mnie w dół, a ja wzbiłem się wysoko,

Jestem życiem, które nigdy, nigdy nie umrze,
Będę żyć w tobie, jeśli ty będziesz żyć we mnie, Jestem Panem tańca, rzekł.

Hymn szejkersów ” Pan Tańca”

Spędźmy ten wieczór razem z uważnością na samych siebie i na innych, w tańcu i z radością w sercach.

Sobotni warsztat dnia 17.10.20 godz. 10:00 – 18:00 to pierwsze spotkanie z cyklu 5 warsztatów, zajmujących się tematem 7 czakr (centr energetycznych w ciele). Spotkania będą odbywały się co ok. 2 miesiące w Domu Dźwięku.

Nasz sobotni poranek rozpoczniemy w medytacyjmym ruchu i uważności. Przechodząc do głównego tematu spotkania, jakim jest uziemnienie. Pierwsza czakra podstawy, czyli ukorzenienia jest fundamentem wszystkich czakr. To nasz szkielet, kręgosłup, nasz fundament domu, którym jest nasze ciało i umysł. Kiedy jest stabilny to możemy budować naszą rzeczywistość tak jak tego pragniemy. Praca nad uziemieniem to szukanie i odpowiedzenie sobie na pytanie: Co daje Ci poczucie bezpieczeństwa? Gdzie możesz poczuć bezpieczeństwo i stabilność w ciele? Nawet jeśli czujesz się bardzo niestabilna/ny, z głową w obłokach, możesz nauczyć się w jaki sposób i w jakich momentach życia warto mieć kontakt z ziemią a kiedy mieć kontakt z ojcem kosmosu „niebem”. To bardzo ważne, aby czuć swój fundament, ponieważ żyjemy tutaj na ziemi w tym ciele jakie mamy. I to połączenie, ten most, będziemy budować podczas naszych pięknych spotkań z czakrami. Poprzez ruch, taniec, medytację.

Tym co nas blokuje to często strach (obezwładniający strach), który jest przekazywany z pokolenia na pokolenie, z naszego wcześniejszego życia lub też przeżyliśmy go w dzieciństwie albo też w dotychczasowym życiu. Jak radzić sobie ze strachem, który nie jest dla nas dobry? Bardzo pomocne może być poczucie ziemi pod nogami i ukorzenienie się w życiu, kontakt z naturą, poczucie stabilności, pewności siebie. Daje to niesamowitą energię do życia i energię do podniesienia się kiedy upadniesz. Będziemy uczuć się zaufania do samych siebie i zaufania do świata. Ważnym aspektem w odblokowaniu czakry podstawy jest praca z poczuciem własnej wartości. I tak jak codziennie rano wstajesz, dotykając stopami ziemi, tak każdego dnia konfrontujesz się z poczuciem własnej wartości. Natomiast wzmacniając w ciele Twoją stabilność, w nogach i biodrach, wzmacniasz poczucie własnej wartości i zaczynasz akceptować siebie taką/iego jaką/kim jesteś.
Warsztat „Zatańczmy razem” taniec życia, z wszystkimi jego stronami, jest okazją do terapeutycznej pracy z ciałem, umysłem i energią. Po co, zapytacie? Odpowiemy sobie na to pytanie RAZEM, przy tańcu. Kreatywność i uważność, medytacja, wizualizacja, rysunek, gra na misach kryształowych oraz muzyka będą nam pomocne w tym procesie. Taniec natomiast będzie łacznikiem wszystkich tych kreacji i możliwością wyrażenia Naszej głębi na zewnątrz. Będziemy się poruszać spontanicznie, beż żadnych wyuczonych kroków, z otwartością na swój ruch, bez oceny, intuicyjnie, swobodnie, duchowo i w zgodzie w samym sobą. Tak jak ciało nas poprowadzi.

Zapraszam w tą podróż!

Cieszę się na Was!


Asia

O mnie:

 • Coach tańca intuicyjnego, krestywnego, terapeutycznego i medytacji
 • Trenerka improwizacji i symbolika ciała.
 • Kulturoznawczyni
 • Mama dwóch chłopców
 • Miłośniczka tańca, duchowości, przyrody i rozwoju osobistego

Więcej o mnie na fb: fb.me/joannagolinskakuhlmann


16 i 17 października 2020r

 • Piątek: 18:30 – 20:30
 • Sobota: 10:00 – 18:00
 • Z godzinną przerwą na obiad.
Inwestycja w siebie

 • Piątek 50 zł.
 • Sobota 210 zł.

Płatne po zajęciach z koniecznością wcześniejszego zgłoszenia.

Co warto mieć?

Zarówno ciepłe, wygodne ubranie do relaksacji, jak też lekkie i przewiewne ubranie do tańczenia. Proszę weźcie na przebranie długie spódnice czy suknie, nawet balowe, jak najbardziej kobiece. Tańczymy na boso lub w skarpetkach antypoślizgowych.

Na miejscu są do dyspozycji maty i koce. Jeśli masz ochotę wziąć własną matę lub koc, nic nie stoi na przeszkodzie.

Dla kogo?

Zajęcia dedykowane są dla wszystkich kobiet i mężczyzn, niezależnie od wieku i umiejętności tanecznych. Ludzi chętnych do rozwoju osobistego.

W czasie godzinnej przerwy obiadowej możesz skorzystać z własnego przyniesionego posiłku lub pójdziemy razem do restauracji.

Zapisy proszę na maila: info@kreativtanz.com

 • Jeśli masz pytania możesz napisać do mnie wiadomość na Messengera: Joanna Golińska-Kuhlmann lub Mail: info@kreativtanz.com oraz zadzwonić pod numer telefonu: +48 793645207
 • Mój Fanpage: fb.me/joannagolinskakuhlmann

Warunki uczestnictwa oraz dane do przelewu:

 • Warunkiem wpisania się na listę jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50 zł na konto do dnia 12.10.20.
 • Dane do konta:

Joanna Golińska-Kuhlmann
ING 88 1050 1520 1000 0090 7366 1804
z dopiskiem: Imię i nazwisko + Zatańczmy razem w Poznaniu!

 • Po 12.10.20 i po piątkowych zajęciach (16.10.20) istnieje jeszcze możliwość wzięcia udziału w sobotnich warsztatach. Proszę wówczas o kontakt ze mną.
 • Pozostałą kwotę należy uiścić po zajęciach/warsztatach lub przelać w całości na konto przed spotkaniem.

UWAGA DLA OSÓB SPOZA POZNANIA:

Istnieje możliwość zarezerwowania w Domu Dźwięku (nad salą ćwiczeń) noclegu z piątku na sobotę i/lub z soboty na niedzielę – koszt 25 zł/dobę na wspólnej antresoli lub 35-50 zł/osobę/dobę w pokoju (łazienka wspólna, do dyspozycji kuchnia).

Dom Dźwięku kontakt w kwestiach noclegowych – recepcja@domdzwieku.pl.

Do zobaczenia!