Żyj Bogato!

faithŻyj Bogato! Doświadczaj bogactwa Życia!

Życie jest bogate, dobre i hojne. Zawsze jest po naszej stronie. Często wręcz „spiskuje” na naszą korzyść. Tylko my czasami nie potrafimy tego dostrzec…

Wydaje nam się, że najpierw musimy zdobyć dobra materialne, żeby doświadczyć obfitości i szczęścia w innych sferach życia. Że jak będziemy mieć pieniądze, to wszystko inne „jakoś się ułoży”. Że „jeszcze tylko” zdobędę awans, podwyżkę, spłacę kredyt, mieszkanie, usamodzielnię dzieci… I tym sposobem spędzamy życie w poczekalni. Całe dnie gonimy za pieniędzmi, a jednocześnie uważamy, że „pieniądze szczęścia nie dają”…

Co to jest bogate życie?

Czy wtedy gdy obracamy milionami, a nie stać nas na tydzień wakacji z bliskimi?

Czy wtedy, gdy zestresowani, głodni i wy…kończeni tzw. „dobrą pracą” przyjeżdżamy do domu wieczorem nie mając już siły wysłuchać naszych dzieci?

Czy wtedy, gdy mamy fajną rodzinę i przyjaciół, ale ledwo starcza nam od pierwszego do pierwszego?

Kto Ci wmówił, że w „życiu nie można mieć wszystkiego”? I dlaczego?

Życie ma być obfitością. Radością. Lekkością. Zachwytem. Do tego zostaliśmy stworzeni!

Życie ma być bogate w każdej sferze. Ma być pełne dobrych i ciepłych relacji z ludźmi, bo to one ostatecznie stanowią o jego jakości. Ma być pełne śmiechu i wdzięczności. Zachwytu nad małymi i wielkimi cudami codzienności. W życiu ma być czas na bycie ze sobą. Na śmiech. Na ważne rozmowy, odkrycia, tematy, książki, filmy, spotkania. W życiu ma być czas na muzykę i piękno. Bliskość. Smaczne jedzenie. Podróże. Uniesienia.

I w życiu ma być czas i miejsce na dostatek materialny. Na poczucie sytości. Wdzięczności za pieniądze. Radości zarabiania z robienia rzeczy, które kochamy, do których zostaliśmy powołani. Pieniądze są dobre. Są wspaniałe. Są energią Życia, jak wszystko, co istnieje. To my nadajemy im znaczenie, wartościujemy.

Jak doświadczać bogactwa w każdej sferze życia?

Jak zdrowo kochać pieniądze?

Jak sprawić żeby one nas kochały?

Na warsztacie nauczymy się wybierać wspierające i pozytywne przekonania na temat dostatku i oczyścimy podświadomość z destruktywnych programów i energii. Wówczas wszystkie działania w sferze fizycznej będą odzwierciedlały nasz nowy model przekonań, a dostatek stanie się naszym chlebem powszednim.

NA WARSZTACIE ŻYJ BOGATO!:

  • Sprawdzisz czy nie masz blokad w przepływie bogactwa
  • Zmienisz negatywne przekonania nt. bogactwa
  • Oczyścisz podświadomość na poziomie energetycznym z negatywnych przekonań nt. bogactwa i zastąpisz je bardziej ci służącymi
  • Poznasz sekrety myślenia bogatych ludzi
  • Poznasz metody przyciągania bogactwa
  • Nauczysz się skutecznego sposobu tworzenia obfitości
  • Zaprojektujesz swoje bogate życie
  • Doświadczysz obfitości

Warsztat opiera się na praktycznych ćwiczeniach oddziaływujących na umysł, ciało i duszę.

OPINIE O WARSZTACIE ŻYJ BOGATO!

„Twoja energia i pozytywne myślenie dało mi osobiście dużo siły i mocy, którą wykorzystałam w swoim życiu. Masz dar przekonywania i siłę. Przypomniałaś nam na warsztatach o rzeczach o których po części wiedziałam, a po części zapomniałam. Dziękuję 🙂 Życie zaczęło podawać mi na tacy to, o co walczyłam tak długo, a teraz przychodzi z łatwością i lekkością. Odblokowałaś mi coś na co byłam zblokowana. Teraz czeka mnie życie pełne sukcesów i pieniędzy :):) Stokrotne dzięki:) „Marzena T.

„Na warsztatach najbardziej podobało mi się to, że oprócz teorii było dużo akcji i interakcji 🙂 Polecam każdemu warsztaty u Beaty, niezależnie od tego czy jeszcze biedny czy już bogaty ;))))” Wojtek U.
„Na warsztacie poruszyło mnie to, jak pięknie jest zdobywać nową świadomość i ciągle się czegoś uczyć zarówno na swój temat, jak i od innych. Te warsztaty pokazały mi to, co niedawno odkryłam, że nie ma przypadków w naszym życiu. Wiedza którą w danym momencie otrzymujemy jest nam najwidoczniej bardzo potrzebna w danym momencie. Służy naszemu najwyższemu dobru. Właśnie to w danym momencie mamy do przerobienia jako lekcję w swoim życiu.” Agata K.

O PROWADZĄCEJ

Beata Kiewisz – trenerka rozwoju osobistego, coach energii, promotorka pozytywnego życia. Menedżerka z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze komunikacji i marketingu. Pomysłodawczyni i współorganizatorka kampanii społecznej „Praca? Lubię to!” – wspólnej inicjatywy parku technologicznego YouNick i Uniwersytetu SWPS.

W swojej karierze zawodowej przeszła drogę od pracy na etacie, motywowanej przede wszystkim potrzebą zarabiania, do pracy jako pasji realizowanej z pobudek społecznych. Pomaga ludziom w odkrywaniu pełni swojego potencjału w obszarze pracy, tworzenia dostatku i finansów, prowadząc warsztaty w ramach autorskiego projektu edukacyjnego Żyj Bogato!

KIEDY: 29.10.2016, SOBOTA, G. 10.00 – 18.00
CENA:

UWAGA PROMOCJA!:

  • DO 21.10. – 120 PLN
  • PO 16.10 – 150 PLN

PŁATNE PRZELEWEM NA KONTO 1140 2017 0000 4902 0584 2861

LUB GOTÓWKĄ W DNIU WARSZTATU

WYMAGANE ZAPISY: BEATA.KIEWISZ@GMAIL.COM TEL. 786 866 498/ 605 034 059