Żyj bogato już dziś w nowej energii – warsztat

ZAPRASZAM CIĘ Z SERCA 8 GRUDNIA DO POZNANIA NA WARSZTAT „ŻYJ BOGATO JUŻ DZIŚ W NOWEJ ENERGII”

Kochani, powracam do Was na żywo z warsztatem na temat obfitości i relacji z pieniędzmi w Nowej Energii. ♥

Żyjemy w czasach dynamicznych zmian. Zmienia się energia na Ziemi i my zmieniamy się wraz z nią.

Stary świat i jego energie odchodzą. Dlatego tak wielu z nas przeżywa teraz wiele turbulencji i wręcz rozpad „starego życia”.

 • Jak sobie w tym wszystkich poradzić i nie tylko przetrwać, ale pozwolić sobie w końcu pójść na głosem serca i rozkwitnąć do pełni swojego potencjału?
 • Jak żyć bogato w nowych czasach?
 • Jak tworzyć obfitość w Nowej Energii?
 • Jak polubić się z pieniędzmi i pozwolić na ich większe wsparcie w życiu?

O tym właśnie będziemy mówili i to będziemy ćwiczyli podczas warsztatu. ♥

Zapraszam Cię na warsztat otwierający na Obfitość w Nowej Energii.

KIEDY: 8 grudnia 2019 g. 10.00 – 19.00

INWESTYCJA: 290 PLN

ZGŁOSZENIA:

 • mailowo na adres beata.kiewisz@gmail.com w tytule wpisz proszę: Warsztat Poznań
 • liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona.
 • o udziale decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat bezzwrotnej zaliczki w kwocie 100 zł.

O WARSZTACIE

Wszyscy chcemy żyć bogato i szczęśliwie. Cieszyć się wolnością, podróżować, spełniać marzenia swoje i bliskich. Jednak nie wszystkim się to udaje. Dlaczego? Bo nauczono nas że „ciężką pracą ludzie się bogacą”, więc ciężko pracujemy na sukces i pieniądze. A jednocześnie wpojono nam, że „pieniądze szczęścia nie dają”, więc podświadomie sami się sabotujemy i odpychamy dostatek i spełnienie. Wielu z nas boryka się też z głębokim przekonaniem, że nie zasługuje na dostatek, na miłość, na szczęście.

Życie zaprasza Cię TERAZ do POZWOLENIA SOBIE na Obfitość. Na prawdziwe, głębokie, duchowe i materialne bogactwo. Na doświadczenie swojej pełni i boskości.

DLACZEGO WARTO

To jest warsztat otwierający i uzdrawiający relację z Obfitością – we wszelkich jej przejawach. Skupiamy się mocno na stronie materialnej, jako jednym z elementów bogactwa życia. Ukochujemy pieniądze.

Odczarowujemy z negatywnych, nie wspierających przekonań. Pracujemy ze świadomymi i podświadomymi programami. Wszystko w przestrzeni Serca.

Podczas warsztatu pomogę Ci zmienić ograniczające przekonania na temat bogactwa i pieniędzy i oczyścić podświadome programy, hamujące cię w doświadczaniu pełni obfitości życia.

A przede wszystkim nauczysz się nowych narzędzi i sposobów tworzenia Obfitości w Nowej Energii.


OTO OPINIE OSÓB, KTÓRE BRAŁY UDZIAŁ WARSZTATACH I KURSACH BOGACTWO ŻYCIA:

„Beata nigdy nie miałam tylu pieniędzy co teraz. Sprzedaż tego mieszkania, to cud, ludzie 23letni z Ukrainy, z gotówką zakochali się w tym mieszkaniu. Kredyt spłacony i jeszcze mnóstwo pieniędzy na koncie! ❤️ Nie tylko to, pracuje mniej a pieniędzy więcej. I wiem, że to dzięki Tobie ❤️ Mnie już stać na bycie bogatą. Dodam, że na pierwszy kurs Beaty zapisałam się z wielkim debetem na koncie i stwierdziłam, że jak nie mam pieniędzy, to kupię od razu dwa kursy w promocji i zapłacę w ratach. I tak zrobiłam ❤️ Najlepsza decyzja ever!”
Agnieszka Poznań

„Marzył mi się banknot 200 zł ale nie miałam takiego. (…) W piątek po południu byłam umówiona z moją siostrą. Chwilę posiedziałam i siostra mówi, że ma dla mnie prezent, ze może mi się przyda, bo wie, że potrzebuję nowego samochodu. I daje mi ładne pudełeczko zawiązane ładną kokardą. Otwieram, a w środku jest ….150 banknotów o nominale 200 zł.!!!!!!!Czy możesz w to uwierzyć??? Ja zdębiałam! (..) Przysięgam, że historia jest prawdziwa w 100% a to zdjęcie dla lepszego efektu. Twój warsztat w połączeniu z tym prezentem od siostry rozpuścił resztę moich obaw przed otwarciem się na obfitość i życiem w nurcie obfitości.”
Ania, Zabrze

„Po Twoim szkoleniu sięgnęłam po takie wyniki i zarobki w firmie, o których wcześniej bałam się marzyć. A co dopiero planować!!!! A dziś bijemy rekordy bez dodatkowego wysiłku czy wkładu pracy. A tylko zmiana myślenia. Dziękuję już nie mogę doczekać się aby podziękować Tobie osobiście”
Beata, Piła


INFORMACJE PRAKTYCZNE

Proszę miej ze sobą:

 • portfel z kilkoma banknotami (mogą być o tych samych lub różnych nominałach)
 • przedmiot symbolizujący bogactwo np. piękną chustę, na którą sobie pozwoliłaś, pierścionek, zdjęcie etc. – coś co uosabia bogactwo, którego chcesz doświadczyć
 • swoje zdjęcie z dzieciństwa (może być w telefonie)
 • wygodny strój
 • możesz wziąć coś do jedzenia (na miejscu jest kuchnia i można odgrzać posiłek)
 • otwartość

O MNIE

Nazywam się Beata Kiewisz. Jestem trenerką duchowego, mentalnego i materialnego dostatku.

Jestem również menedżerką z kilkunastoletnim doświadczeniem w biznesie. Pomysłodawczynią i organizatorką kampanii społecznej „Praca? Lubię to!”, wspierającej ludzi w pracy z pasją.
W swojej karierze zawodowej przeszłam drogę od pracy na etacie, motywowanej przede wszystkim potrzebą zarabiania, do pracy jako pasji realizowanej z serca.

Pomagam ludziom w odkrywaniu pełni swojego potencjału w obszarze pracy, tworzenia dostatku i finansów, prowadząc kursy online, warsztaty i sesje indywidualne w ramach autorskiego projektu edukacyjnego Bogactwo Życia.

Dwa lata temu spełniłam marzenie swojego życia o mieszkaniu nad morzem i przeniosłam się wraz z rodziną z Poznania do Gdańska. Doświadczam bogactwa życia w moim związku z mężem, dwójką dzieci, pracą z miłości i obfitością codziennych cudów życia.

KONTAKT

Beata Kiewisz Bogactwo Życia
tel. +48 786 866 498
mail: beata.kiewisz@gmail.com
Facebook Bogactwo Życia
Youtube Beata Kiewisz Bogactwo Życia