Żyj bogato już dziś!

 

Większość z nas żyje zgodnie z podejściem: Rób – Miej – Bądź. 

To znaczy ciężko pracuje żeby mieć, żeby w końcu być i czuć się bogatym, spełnionym, szczęśliwym itd.

Tymczasem istnieje znacznie prostszy i szybszy sposób. Możesz od razu przejść do Bycia tym, kim pragniesz być. Wówczas już czujesz i doświadczasz tego, czego pragniesz. I cokolwiek zrobisz z tego miejsca będzie przynosiło to, co pragniesz mieć znacznie łatwiej, szybciej i skuteczniej niż w pierwszym przypadku. 

Zatem 

Bądź – Rób – Miej

To klucz. Tego podejścia uczę na moich warsztatach. 

ZAPRASZAM NA WYJĄTKOWY WARSZTAT NT. OBFITOŚCI 

ŻYJ BOGATO JUŻ DZIŚ! 

kiedy: 15 kwietnia 2018, godz. 10.00 – 19.00

rezerwacja: beata.kiewisz@gmail.com , 786 866 498 

cena: 350 zł. Wymagana zaliczka w kwocie 100 zł płatna przelewem na konto: 54 1140 2004 0000 3802 7703 1290

uwaga: Z uwagi na wielkość sali w warsztacie może wziąć udział jedynie 10 osób. O udziale decyduje kolejność rezerwacji.

Dlaczego warto

Podczas warsztatu pomogę Ci zmienić ograniczające przekonania na temat bogactwa i pieniędzy i oczyścić podświadome programy, hamujące cię w doświadczaniu pełni obfitości życia. 

Życie może być obfitością. Radością. Lekkością. Zachwytem. Życie może być bogate w każdej sferze. Pełne dobrych i ciepłych relacji z ludźmi, bo to one ostatecznie stanowią o jego jakości. Pełne śmiechu i wdzięczności. Zachwytu nad małymi i wielkimi cudami codzienności. W życiu może być czas na bycie ze sobą. Na śmiech. Na ważne rozmowy, odkrycia, tematy, książki, filmy, spotkania. Na muzykę i piękno. Bliskość. Smaczne jedzenie. Podróże. Uniesienia. 

I w życiu może być czas i miejsce na dostatek materialny. Na poczucie sytości. Wdzięczności za pieniądze. Radości zarabiania z robienia rzeczy, które kochamy, do których zostaliśmy powołani. Pieniądze są dobre. Są wspaniałe. Są energią Życia, jak wszystko, co istnieje. To my nadajemy im znaczenie, wartościujemy. 

Czego doświadczysz na warsztacie

 • Zmienisz świadome i podświadome negatywne przekonania na temat bogactwa
 • Odblokujesz blokady w przepływie bogactwa
 • Poznasz metody przyciągania obfitości
 • Nauczysz się sprawdzonych sposobów tworzenia dostatniego życia
 • Poznasz sekrety myślenia bogatych ludzi
 • Zdefiniujesz swoje bogactwo
 • Zaprojektujesz swoje dostatnie życie

Jest to bardzo intensywny warsztat. Pracujemy dużo z podświadomością. Jest sporo śmiechu i zabawy, ale też dużo inspiracji i bardzo, bardzo dużo praktycznych ćwiczeń, z których rodzi się nowe dostatnie życie. 

Oto opinie osób, które brały udział w warsztatach bogactwa życia

„Po Twoim szkoleniu sięgnęłam po takie wyniki i zarobki w firmie, o których wcześniej bałam się marzyć. A co dopiero planować!!!! A dziś bijemy rekordy bez dodatkowego wysiłku czy wkładu pracy. A tylko zmiana myślenia. Dziękuję już nie mogę doczekać się aby podziękować Tobie osobiście” 

Beata 

„Twoja energia i pozytywne myślenie dało mi osobiście dużo siły i mocy, którą wykorzystałam w swoim życiu. Masz dar przekonywania i siłę. Przypomniałaś nam na warsztatach o rzeczach o których po części wiedziałam, a po części zapomniałam. Dziękuję 🙂 Życie zaczęło podawać mi na tacy to, o co walczyłam tak długo, a teraz przychodzi z łatwością i lekkością. Odblokowałaś mi coś na co byłam zblokowana. Teraz czeka mnie życie pełne sukcesów i pieniędzy. 🙂 Stokrotne dzięki:) ” 

Marzena 

„Na warsztatach najbardziej podobało mi się to, że oprócz teorii było dużo akcji i interakcji 🙂 Polecam z ręką na sercu wszystkim. Beata jest autentyczna w tym co robi. Nigdy nie spodziewałbym się, że tak wrażliwa kobieta może pokazać mi jak lepiej gospodarować pieniędzmi, być wdzięcznym za życiowy dobrobyt i skierować swoje intencje na zarabianie prosto z duszy a nie z ego. Polecam każdemu warsztaty u Beaty, niezależnie od tego czy jeszcze biedny czy już bogaty.”

Wojtek

Informacje praktyczne

Proszę zabrać ze sobą:

 • portfel z kilkoma banknotami (mogą być o tych samych lub różnych nominałach) 
 • przedmiot symbolizujący bogactwo np. piękną chustę, na którą sobie pozwoliłaś, muszlę, kamień – coś co uosabia bogactwo, którego chcesz doświadczyć 
 • najpiękniejszy zeszyt lub brulion jaki znajdziesz w sklepie 😊 
 • rachunek np. za prąd, gaz, telefon etc. najlepiej jeszcze nieopłacony
 • swoje dowolne zdjęcie z dzieciństwa 
 • strój nie krępujący ruchów 

O mnie

Nazywam się Beata Kiewisz. Jestem nauczycielką duchowego, emocjonalnego i materialnego dobrostanu. Jestem trenerką rozwoju osobistego, terapeutką duchową, promotorką spełnionego życia i świadomej, opartej na wartościach serca relacji z pracą i pieniędzmi. Jestem również menedżerką z kilkunastoletnim doświadczeniem w biznesie. Pomysłodawczynią i organizatorką kampanii społecznej „Praca? Lubię to!”, wspierającej ludzi w pracy z pasją. W swojej karierze zawodowej przeszłam drogę od pracy na etacie, motywowanej przede wszystkim potrzebą zarabiania, do pracy jako pasji realizowanej z pobudek społecznych. Pomagam ludziom w odkrywaniu pełni swojego potencjału w obszarze pracy z serca i pasji, tworzenia dostatku i finansów, prowadząc warsztaty i sesje indywidualne w ramach autorskiego projektu edukacyjnego Bogactwo Życia.

Kontakt

Beata Kiewisz Bogactwo Życia 
786 866 498 
beata.kiewisz@gmail.com
Bogactwo Życia

Foto: Wojciech Robakowski