Zajęcia przed-południowe

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
TERAPIA MANUALNA
(konieczne zapisy)
9.00 - 16.00
Anna Dega
PORANNA JOGA Z SURYA NAMASKAR
9.00-10.30
Darek
JOGA DLA WSZYSTKICH
9.30-11.30
Renata
QIGONG
9.00-10.00
Karolina
ZAJĘCIA TRE
8.30-11.30
co dwa tygodnie
Krzysztof
BOSKA ALCHEMIA(sesje indywidualne)
10.00 - 20.00
Justyna
BOSKA ALCHEMIA(sesje indywidualne)
10.00 - 20.00
Justyna
GYROKINESIS
9.30-10.45
Beata
PORANNA JOGA Z SURYA NAMASKAR
9.00-10.30
Darek
JOGA KUNDALINI
11.15-13.00
Inga
JOGA DLA SENIORA
11.00-12.00
Teresa

Zajęcia po-południowe

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA
18.00 - 19.00
ASIA
OM CHANTING
18.00 - 19.00
RELAKS W DŹWIĘKACH
18.00 - 19.00
Magda
JOGA
16.00-17.00
Gabrysia
MEDYTACJA PROWADZONA
18.00-20.00 Michał
GYROKINESIS
18.00 - 19.15
Beata
MEDYTACJA ZEN
18.30-20.00
Aga kontakt 691 029 287
JOGA KUNDALINI
18.30-20.00
Anita
ŚWIADOMY ODDECH praktyka dla wszystkich
19.15- 20.15
co dwa tygodnie
Radomir
VINYASA JOGA
dla początkujących
18.00 - 19.30
Kasia Kata
TANIEC GROOVE
18.30-19.30
Agnieszka
TANIEC 5 RYTMÓW
19.30 - 21.30
Beata
VINYASA JOGA
20.00 - 21.30
Kasia Kata
ART of LIVING
18.00-20.00
Agnieszka/Marek
MOC GONGU
20.00 - 21.30
Mariusz
VINYASA JOGA dla początkujących
20.00 - 21.30
Kasia Kata
TANECZNA MEDYTACJA
19.30 - 20.30
Paulina
JOGA KUNDALINI
20.15-22.00
Inga
NIRVANA FITNESS
20.00-21.30
Kasia

 

Kontakt z Domem Dźwięku – Magda 601 149 599

 

Gimnastyka słowiańskaponiedziałek 18.00-19.00Joanna605 654 552
Boska Alchemiasesje indywidualneJustyna600 959 168
Medytacja Prowadzonaponiedziałek 18.00Michał604 433 226
Joga Kundaliniponiedziałek 18.30-20.00Anita698 019 267
Joga Kundaliniwtorek 11.15 - 13.00
środa 20.15 - 22.00
Inga664 947 171
Taniec 5 Rytmówwtorek 19.30-21.30Beata664 027 646
OM Chantingwtorek 18.00Tomek601 152 656
Poranna Joga z Powitaniem Słońcawtorek i piątek
9.00 - 10.30
Darek533 325 388
Vinyasa Jogaśroda 8.00- 9.30Kasia884 996 825
Relaks w dźwiękachśroda 18.00Magda601 149 599
Nirwana Fitnesczwartek 20.15Kasia Preis601 283 794
Medytacja Joga z Renatąśroda 9.30-11.30Renata609 233 908
Gyrokinesiswtorek 18.00-19.15
czwartek 9.30-10.45
Beata664 027 646
Qigongczwartek
9.00-10.00
Karolina603 683 842
Taniec spontaniczny,
Ceremonie Rape
Sławek
Gęściak
510 082 573
Grupowe zajęcia TREpiątek 9.00-11.00
co dwa tygodnie
Krzysztof660 757 066
InnerDanceKarolina501 430 239
Terapia manualnaPiątek 9.00-16.00Anna Dega508 348 450
Moc Gonguniedziela 20.00Mariusz735 969 848

Dla wygody odwiedzających, na terenie posesji dostępny jest parking.