Bogactwo energii (szkolenie)

Wszystko jest energią.

O jakości Twojego życia decyduje poziom Twojej energii życiowej oraz umiejętność skutecznego nią zarządzania.

Rób to świadomie i z radością korzystaj z bogactwa energii.

Zapraszam Cię na wyjątkowe szkolenie energetyczne BOGACTWO ENERGII W POZNANIU w dniach 27– 28 LISTOPADA.

PROGRAM SZKOLENIA ENERGETYCZNEGO W POZNANIU:

SOBOTA 27.11.2021 g. 10.00 – 18.00

 1. Budowa energetyczna człowieka – teoria i praktyka
 2. Prawa rządzące przepływem energii
 3. Ochrona energii swojej i bliskich
 4. BHP energetyczne
 5. Oczyszczanie energii

NIEDZIELA 28.11.2021 10.00 – 18.00

 1. Wzmacnianie i podnoszenie energii
 2. Uzdrawianie energetyczne
 3. Metody kwantowe realizacji pragnień
 4. Programy skutecznego tworzenia

REKOMENDACJE:

 „Twój kurs o Energii jest jak powrót mojej Duszy do domu.. dziękuję ze go nagrałaś i dziękuję sobie ze go kupiłam.
Cieszę się. Dziękuję za muszlę, i te medytacje. Moja Dusza jest szczęśliwa. Taka magia wrócić do Źródła. W całym ciele cudowne poruszenie każdej komórki.” Klaudia B.

 „To niesamowite, w moim życiu zawodowym jako wokalistki dużo działałam z oddechem, ale to czego dzisiaj doświadczyłam – totalny przepływ energii, czułam jakby każdą naenergetyzowaną kroplę krwi, przepływającą w całym ciele.” Milena, Gdynia

 „Doprowadziłaś mnie do źródła i pokazałaś jak z niego czerpać. Dziękuję Ci. Jesteś na zawsze w moim sercu. Mamy ogromną moc, jeśli czerpiemy ją z serca. A Twoje kursy? Dla mnie? Ogrom wiedzy merytorycznej. Ogrom wiedzy płynącej z czucia. Uważność, ciepło, radość. Miłość, zrozumienie, dobro. Przyjaźń. Mój jasny cel. Wszystko to znalazłam w tej przestrzeni. Nie znajduję słów by wyrazić moją wdzięczność. Z serca polecam.” Beata B. Warszawa

 „Doświadczyłam obfitości po samym przystąpieniu do kursu od razu zmiana energetyki, sama świadomość – odblokowania się. Utarg większy, klienci wchodzą co chwilę. W sklepie kupiłam moje upatrzone buty przecenione o połowę! Przelew przyszedł akurat w ten sam dzień.” Kasia W.

 „Dodam tylko że nie tylko gardło się odblokowało, ale tez moje Łono ożyło, a dawno byłam zablokowana na energię seksualną. Tak cieszę że sprawiłam sobie ten kurs. (…)” Agnieszka, Zurych


TERMIN: 27-28 listopada 2021

ZABIERZ ZE SOBĄ: wygodny strój i coś do pisania.

INWESTYCJA: 800 zł (400 zł za 1 dzień)

 • Cena obejmuje udział w szkoleniu oraz poczęstunek.
 • Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 200 PLN na konto 67 1140 2004 0000 3702 7765 1711 z dopiskiem SZKOLENIE POZNAN . Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji ze szkolenia.
 • PAKIET VIP: Udziału w szkoleniu wraz z indywidualną sesją energetyczną na żywo lub online 1200 zł.
ZAPISY VIA MESSENGER LUB MAIL: beata.kiewisz@gmail.com z dopiskiem: SZKOLENIE POZNAŃ


KIM JESTEM

Nazywam się Beata Kiewisz. Jestem trenerką duchowego, mentalnego i materialnego dobrostanu. Od kilkunastu lat pracuję energetycznie wykorzystując przede wszystkim metody oparte na Polu Serca i technikach kwantowych. Ukończyłam kursy metody dwupunktowej i synchronizacji kwantowej. Studiowałam kosmoenergetykę i posiadam inicjacje oraz certyfikat pracy metodą Soul Body Fusion. Nieustająco poszerzam mój warsztat pracy z energią i dzielę się moją wiedzą z innymi.
Pomagam ludziom w powrocie do Siebie, odkrywaniu pełni swojego potencjału w obszarze spełnionego życia, tworzenia pracy z serca i dostatku prowadząc warsztaty i sesje indywidualne w ramach autorskiego projektu edukacyjnego Bogactwo Życia.


KONTAKT

Beata Kiewisz Bogactwo Życia

 • tel. 48 786 866 498
 • mail: beata.kiewisz@gmail.com
 • Facebook Bogactwo Życia
 • YouTube Beata Kiewisz Bogactwo Życia