Cud ODCZUWANIA cudem intymności ze sobą samym. Medytacja otwierająca SERCE

Zapraszam na ostatnią przez wakacjami Medytację Otwierającą Serce.

Zapraszam szczególnie tych, którzy jeszcze nigdy nie medytowali…

Podczas spotkań autoryzowanych przez autorkę metody Pracy Serca, Safi Nidiaye, uczę jak odczuwać własne emocje.

Lubię przypominać za Clarissą Pinkolą Estes, że CZUĆ to być jak rozgwieżdżone niebo, mieć wyostrzoną świadomość i czujność. To obecność, integralność i nietykalność. To widzieć ostrzej i lepiej mimo okularów przekonań i wyuczonych reakcji. Odczuwanie to KARMIENIE DUSZY, głodnej duszy. To otwarcie się na ŻYCIE, przeżywanie go bez konieczności ciągłego interpretowania zdarzeń i ludzi, jako złych czy dobrych. To bycie w relacji ze SOBĄ, z drugim człowiekiem, ze światem…(„Biegnąca z Wilkami”)

Otwierając SERCE na ukryty pod reakcją emocjonalną ból DUSZY przekonamy się, że ból należy do niepowtarzalnych i pięknych aspektów życia. Bez niego życie nie może się obyć, również przeżywanie jego głębi czy niepowtarzalności.

Akt zwykłego ODCZUWANIA może sprawić, że przestajemy reagować w wyuczony sposób, chroniąc się przed bólem. Stara rana może się wreszcie zagoić, ponieważ zdjęliśmy opatrunek (warstwy uczuć, takich jak lęk, smutek czy gniew) i zostawiamy ją wreszcie w spokoju (nie interpretujemy już reakcji innych ludzi jako ciosu w nasz bolący punkt).

Praktykowanie metody PRACY SERCA może wesprzeć:

  • wyjaśnienie i uleczenie trudnych relacji
  • uwolnienie od cierpienia wywołanego negatywnymi emocjami
  • uleczenie starych ran duszy
  • otwarcie SERCA, odczuwanie i współodczuwanie
  • uwolnienie ciała od napięć i blokad spowodowanych tłumieniem UCZUĆ
  • uwolnienie od wzorców zachowania
  • pozbycie się projekcji, obciążających bliskich
  • wybudzenie z hipnozy myśli

PRACA SERCA jest ścieżką świadomości, współodczuwania i duchowego przebudzenia. Jest drogą otwartego SERCA. Nauczyć może się jej każdy, kto pragnie wziąć odpowiedzialność za siebie i swoje problemy, chce dostrzegać pojawiające się uczucia, kto jest w stanie rozwinąć i utrzymać w sobie koncentrację na własnym ciele, kto pragnie czuć, zamiast tłumić uczucia lub im zaprzeczać.

Renata Stankowska o sobie:

Jestem certyfikowanym trenerem metody Pracy Serca Safi Nidiaye. Kocham to, co robię, bo wierzę, że towarzyszenie ludziom w cudownej podróży z głowy do SERCA może zmienić świat na lepszy.

Prywatnie lubię ciszę, spacery po lesie i czytanie książek. W wolnych chwilach tańczę tango argentyńskie, które jest również moją wielką pasją. Pracuję w języku polskim i niemieckim.

wymiana: 30 PLN ( konto 25 1140 2004 0000 3902 3489 3605 dopisek: Praca Serca + data medytacji)

data: piątek, 11 czerwca 2021, godz. 18.30 – 20.00

Spotkanie otwarte, każdy może przyjść.

Z wiosennymi pozdrowieniami!
Renata Stankowska

www.pracaserca.pl