Koncert Pieśni Mocy i Mantr

Magdalena Atkinson wokalistka i twórca piosenki autorskiej, korzeniami związana z Poznaniem, odwiedzi nas ze specjalnym koncertem dla Domu Dźwięku i warsztatami SHAKTI DANCE.

„Moja miłość do śpiewania sięga dzieciństwa, a potem edukacji w szkołach muzycznych Poznania, studiów muzycznych, ale potrzebowałam czasu by wyleczyć moje rany, poczucia niskiej wartości i uwierzyć, że każdy z nas ma dar, za którym prędzej czy później musi podążać. Pieśni mocy powstawały stopniowo, część z nich znalazła się na mojej płycie „Beauty & Power”, inne inspirują od warsztatów, do koncertów, przez chwile samotności, gdy do mnie przemawiają…

JESTEM KOBIETĄ MOCY, KTÓRA CHODZI PO TEJ ZIEMI…

– ty też nią jesteś!

Mantry doszły do tego wraz z praktyką SHAKTI DANCE i tak płyną… razem tworząc wyjątkową całość, która uzdrawia i inspiruje.

Na koncercie nie zabraknie udziału publiczności, śpiewu i gry na tzw. przeszkadzajkach i bębnach, więc i wy będziecie mogli przyczynić się do ekspresji tych magicznych pieśni, piosenek i mantr! zapraszam na niezapomniany wieczór i podróży do własnych marzeń i inspiracji!”

10 listopada (piątek) godz. 19.30

Cena: wolne datki