Koncert Szczęścia

Serdecznie zapraszamy na Koncert Szczęścia, który zawiera w sobie spokój, miłość, radość, odetchnienie, wyciszenie i muzykoterapię.

Całość opiera się na muzyce relaksacyjnej w częstotliwości 432Hz, w której przenikają się dźwięki natury z żywymi instrumentami tj. skrzypce, dzwonki Zaphir, misa tybetańska, kij deszczowy oraz różnorodne barwy świateł.

Towarzyszy temu prowadzenie medytacji skupiającej się na byciu tu i teraz, odczuwaniu wewnętrznego szczęścia, spokoju oraz koherencji serca i umysłu.

Zagramy dla Was Koncert Szczęścia.

sobota 21 maja 2023, godz. 18:30 – 20:00

Zależy nam na tym, abyście mogli spędzić ten czas w jak najwygodniejszej pozycji, więc weźcie ze sobą matę, koc (i poduszkę, jeśli lubisz), aby w pełni zrelaksować się na leżąco 🙂 Jeśli nie masz, daj znać, przygotujemy dla Ciebie 🙂

W tych zabieganych czasach, gdzie żyjemy w pośpiechu i stresie, jest to możliwość prawdziwego zatrzymania się, regeneracji, zauważenia samego siebie oraz tego, że wszyscy tworzymy jedność.

Celem naszych koncertów jest podnoszenie wibracji. Muzykoterapia to cudowna kojąca forma relaksacji, do której z całego serca zapraszamy każdego z Was.

Przy wejściu jest miejsce, gdzie sami możecie zadecydować jaką wymianę energetyczną czujecie (miedzy 60-100 zł), płatność tylko gotówką.

Zapisy:

  • tel.: 692007014
  • messenger: agapemusicdd
  • e-mail: agapemusicdd@gmail.com
  • liczba miejsc ograniczona.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pisz do nas śmiało!

Zapraszamy Dominika i Daria – Agape Music D&D oraz Dom Dźwięku Pokaż mniej