Kurs Terapeutycznego Masażu Relaksacyjnego (TMR)

Zapraszam na weekendowy kurs terapeutycznego masażu relaksacyjnego, otwarty zarówno dla masażystów i terapeutów, jak i osób które chcą nauczyć się masażu, by masować swoich bliskich.

Jest to głęboko odprężający masaż terapeutyczny, daleki od sztywnego masażu klasycznego, czy miziania. Bazujemy tutaj na uważnym dotyku, płynności ruchów, świadomym oddechu oraz na technikach relaksacyjnych. Zachowując delikatność i uważność nasz dotyk dociera głębiej, rozpuszczając skumulowane napięcia i wprowadzając osobę otrzymującą masaż w stan błogiego relaksu.

Jest to masaż, którym możemy pracować zarówno komercyjnie w gabinecie, jak i obdarowywać nim swoich najbliższych w domowym zaciszu. W ciągu weekendu poznamy techniki masażu, BHP masażysty oraz nawiążemy głębszy kontakt z własnym ciałem, ponieważ lepsze zrozumienie potrzeb własnego ciała pomoże nam w byciu uważnym na potrzeby osoby, którą masujemy.

Obok poszerzenia swojego warsztatu narzędzi do pracy z drugim człowiekiem możesz zyskać weekend aktywnego wypoczynku, połączonego z relaksem, pogłębieniem kontaktu z własnym ciałem i oderwaniem się od osobistej codzienności.

Jeśli chcesz dołączyć, to wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/NzN7f…


O prowadzącym:

Krzysztof Cukierski – fizjoterapeuta; od 20 lat miłośnik pracy z ciałem; nauczyciel jogi i medytacji; terapeuta manualny; praktyk uważnego dotyku i świadomego oddechu, prowadzącego do integracji Ciała z Jaźnią; uczestnik licznych warsztatów rozwojowych, m.in. rocznego warsztatu „Movements” wg Gurdżijewa (2005/06); ustawień systemowych; od 2004 roku praktyk masażu tkanek głębokich (deep tissue massage); od 2010 roku praktyk Lomi Lomi Nui wg hawajskiej tradycji, sztuki masażu Lomi Lomi Nui uczył się u jednego z pierwszych w Polsce nauczycieli masaży polinezyjskich – Juliana Roka; w lutym 2020 roku przeszedł 8-dniowe odosobnienie w totalnej ciemności w tzw. Forest Room, znajdującym się pod ziemią estońskiego lasu; twórca własnej metody pracy z ciałem Soma Flow Movement; założyciel Centrum Usprawniania i Pracy z Ciałem S O M A T I C A. Więcej na sztukauwaznegodotyku.pl


termin: 13-14 listopada 2021, godz. sobota 10:00-20:00, niedziela 9:00-17:00

  • Cena: 1250zł
  • Obowiązuje zaliczka 300zł – płatna poprzez sklep na sztukauwaznegodotyku.pl lub przelewem – o dane do przelewu proszę pytać organizatora
  • Grupa maksymalnie 12-osobowa, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek
  • Zgłoszenia uczestnictwa oraz informacje organizacyjne: Beata, tel. 501 254 330, uwaznydotyk@gmail.com
  • Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/NzN…