Pieśń Kobiety – Krąg Kobiet, połączenie z naturalnym głosem

Krąg zwoływany z głębokiej, kobiecej potrzeby prawdziwego spotkania- ze sobą i z innymi. Potrzeby pogłębiania kontaktu z własną twórczością, kreatywnością, spokojem i darami, które każda z nas nosi. Dążenia do pielęgnowania i wzmacniania relacji z tym odżywczym aspektem naszej psychiki, jakim jest Dzika Kobieta- ta część, która powoduje błysk w oku, zaufanie do swojej drogi i radosną chęć życia.

Kim jest dla Ciebie Dzika Kobieta? Jak się w Tobie przejawia, czego potrzebuje? Jak wygląda dla Ciebie taka wewnętrzna reprezentacja esencji Twojej kobiecości? Razem udamy się na jej spotkanie, a następnie damy jej przestrzeń, by wybrzmiała. Słowem, dźwiękiem, ruchem.. a może ciszą?

Kobieto, zapraszamy Cię do bezpiecznej przestrzeni kręgu, która mieści w sobie to, co z nas wypływa; którą współtworzymy; w której jesteśmy równe. Do kręgu, w którym każda z nas ma miejsce na swoją prawdę i może dać jej głos, może milczeć, może śmiać się, krzyczeć, płakać lub po prostu pobyć z nią chwilę, podczas gdy inne słuchają, widzą i odczuwają – dla niej i dla siebie. Nie przerywają, nie dają rad, nie komentują i nie oceniają, a za to są naprawdę obecne.

Spotkanie odbywa się na zasadach kręgu, włącza też elementy pracy warsztatowej, ruch spontaniczny oraz medytację prowadzoną przy śpiewie na żywo i bębnie. Wkroczymy w płaszczyznę śpiewu intuicyjnego, kontaktu z naturalnym głosem oraz innymi formami spontanicznej samo-ekspresji.

Zachęcamy do tego, byś ubrała się wygodnie.

17 lutego 2021, godz. 18:00 – 21:00

Koszt: 50 zł

Zapisy: Prosimy o zapisy poprzez wysłanie wiadomości na https://www.facebook.com/glosprzestrzeni

Liczba miejsc jest ograniczona, wydarzenie odbywa się z zastosowaniem procedur bezpieczeństwa.


Trzymająca krąg:

Katarzyna Węgierska

Psycholog holistyczny, psychoterapeutka, wokalistka.

W pracy łączę wiedzę i odczuwanie, a właściwie wszystko to kim jestem. Łączę ścieżkę terapeutyczną z muzyką, pracą z ciałem i psychotroniką. Jest dla mnie niezwykle ważne, aby w spotkaniu z drugim człowiekiem tworzyć przestrzeń opartą na rzeczywistym kontakcie.

Co jeszcze?

Animatorka, autorka i wykonawczyni spektakli interaktywnych oraz baśni muzycznych dla dzieci i młodzieży.

Praktyk Soul Body Fusion, koncertuję, prowadzę medytacje i sesje indywidualne oraz warsztaty rozwojowe związane m.in. z -, integracją nieuświadomionego i doświadczeń transowych oraz uwalnianiem głosu i emocji. Szukam, znajduję, łączę, towarzyszę.