Poznaj Tahiti – dzień otwarty

Chcesz przeżyć jeden dzień na Tahiti? Zapraszamy na wydarzenie, na którym poznasz kulturę tahitańską: tradycyjny taniec, jedzenie i muzykę. Przyjdź ze swoją rodziną, dziećmi, przyjaciółmi i spędźmy razem niedzielę, sprowadzając wspólnie do Poznania słońce i radość Tahiti.

  • 12:00-13:30 Nauka tańca z podstawowymi krokami – mile widziane osoby w każdym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania.
  • 13:30- 14:30 Poczęstunek, wspólne rozmowy przy tahitańskich daniach. Będzie można skosztować Chicken Fafa – dania z kurczaka na mleku ze szpinakiem, podawanego z ryżem oraz Banana Po’e – tradycyjnego ciasta z bananów i maranty trzcinowej .
  • 14:30- 16:00 Muzyka i taniec. Przynieść swoje ukulele / gitarę / bęben i naucz się grać i śpiewać tahitańskie piosenki. Osoby, które nie grają na instrumentach muzycznych mogą w tym czasie wrócić do tańca – tym razem przy akompaniamencie muzyki na żywo

Skontaktuj się z Hinatea Vannes infodance.hinatea@gmail.com, żeby zarezerwować miejsce i lub jeśli masz jakiekolwiek pytania.

cena: Tyle, ile chcesz. Pomóż nam pokryć koszty wynajmu sali i poczęstunku.

termin: 3 marca 2019 o 12:00 – 16:00 – dołącz kiedykolwiek w zależności od tego, co Cie interesuje.

Food: poinformuj mnie wcześniej, że chcesz spróbować tahitańskich dań i skorzystać z poczęstunku, żeby starczyło dla nas wszystkich.

Warsztaty taneczne „Ori Tahiti” i muzyczne w niedzielę 10.03. Szczegóły wkrótce.