Praktyki oczyszczające, skupiające i motywujące Kundalini Jogi

Praktyki oczyszczające, skupiające i motywujące. Warsztat w tradycji Kundalini Jogi.

Na co dzień kumulujemy energię, myśli, emocje, toksyczne resztki przemiany materii. Potrzebujemy odpowiedniego stylu życia i praktyk oczyszczających, aby utrzymać lekkość, płynność, świeżość i witalność. Od czasu do czasu potrzebujemy „mistycznego transu” aby „zresetować system”. Piękno i harmonia w przyrodzie, sztuce, muzyce dają twojemu ciału i umysłowi katharsis. W tańcu ładujemy nasze emocjonalne baterie i serce pozytywną energią.

Ćwiczenia Kundalini Jogi masują organy wewnętrzne i gruczoły aby wyregulować hormonalne wydzielanie, dostroić psychiczny i fizyczny stan do aktualnych życiowych cyklów i wymagań.
Praktyka jogi i medytacji w duchowej wspólnocie i szczere, dobre intencje mają wielką moc „podnoszenia”.

Zapraszamy na Kundalini Jogę dla psychicznego i fizycznego oczyszczenia i medytację aby wydobyć autentyczną, spójną i przenikliwą osobowość. Będzie też przestrzeń na medytację w tańcu i wytrzęsienie resztek tego co zbędne i nie sprzyja Ci w realizacji pełni potencjału.

Warsztat poprowadzi Siri Gian Sigh – nauczyciel Kundalini Jogi, Jogi dla Młodzieży – Yoga for Youth, wychowania fizycznego, pedagog, DJ. (kundalinijogawlublinie.pl , kidbuttons.art.pl)

13 stycznia 2018 (sobota), godz. 13.00 – 16.00

wstęp 80 zł.