Spotkanie z Ojcem – Krąg Mężczyzn

Zapraszam na spotkanie w Kręgu Mężczyzn dedykowane uzdrawianiu relacji z własnym Ojcem.

Siedząc w Męskim Kręgu będziemy rozmawiać o naszych relacjach z Ojcem, o tym co trudne i o tym, za czym w głębi serca tęsknimy. W trakcie spotkania zaplanowana jest też głęboka medytacja uzdrawiania relacji z Ojcem.

Zapraszam wszystkich mężczyzn, tych których Ojciec żyje i tych, których Ojciec już odszedł.

Idea Kręgów Mężczyzn wywodzi się z tradycji rdzennych kultur (z wszystkim stron świata), w których mężczyźni wiele czasu spędzali we własnym gronie i mieli możliwość doświadczania autentycznego braterstwa i wspólnoty. W rdzennych tradycjach to w gronie mężczyzn (dziadków, ojców i braci) młody mężczyzna odkrywał swoją tożsamość i zakorzeniał się na męskiej ścieżce życia.

Krąg Mężczyzn to miejsce, gdzie siedząc z innymi mężczyznami, możesz szukać odpowiedzi na najważniejsze pytania, i odkrywać zapomniane pragnienia Twojego Męskiego Serca. Krąg to miejsce szczerości, prawdy i wzajemnego szacunku. Przestrzeń, w której dla każdego znajdzie się miejsce i każde doświadczenie, historia czy uczucie zostanie usłyszane i przyjęte.

10 listopada 2018, godz. 19.30 – 22.00

Uczestnictwo w spotkaniu: 70 zł

Proszę o zgłoszenia telefoniczne, smsowe: 508 175 132.


Spotkanie prowadzi Rafał Górniak

Jestem mężczyzną, ojcem, psychologiem i terapeutą. Przeszedłem długą drogę doświadczania i uzdrawiania relacji z własnym ojcem i otwarcie się na przyjmowanie go takim, jakim jest, w niezwykły sposób zmienia moje życie.

Od siedmiu lat uczestniczę w Kręgach Mężczyzn czerpiących z duchowości rdzennych kultur. Od czterech lat prowadzę warsztaty dla mężczyzn, w tym warsztaty dla ojców oraz warsztaty uzdrawianie relacji z rodzicami: Spotkanie z Ojcem i Spotkanie z Mamą.

W pracy z ludźmi korzystam z wielu poznanych i sprawdzonych na sobie, metod i narzędzi rozwoju (z psychoterapii Gestalt, Psychologii Zorientowanej na Proces, ustawień rodzinnych) oraz metod pracy z ciałem – ruchem, tańcem, głosem, dotykiem i świadomością.

Prowadzę warsztaty i sesje indywidualne uzdrawiania relacji z rodzicami, kręgi i warsztaty dla mężczyzn, spotkania i warsztaty o życiu i umieraniu, kręgi śpiewu intuicyjnego oraz warsztaty odkrywania i realizacji Ścieżki Serca.