Warsztaty śpiewu intuicyjnego w Domu Dźwięku – wokalne interakcje z Bartuniem

WOKALNE INTERAKCJE

W niedzielę zapraszamy na warsztat wokalny z Bartuniem w Domu Dźwięku!

Wokalne InterAkcje to spotkanie z improwizującym samym sobą i improwizującymi innymi, przeznaczone dla osób o dowolnym stopniu zaawansowania w anty-tajemnej sztuce śpiewania. Podczas spotkania będziemy eksperymentować i pracować nad odwagą przy użyciu swojego głosu (nie tylko w śpiewaniu) oraz utrwalimy tajniki swobodnego śpiewania „3E” (Ekonomicznego, Ergonomicznego i Estetycznego). W skrócie: „skomplikowana i trudna” emisja głosu robi się sama, kiedy my mamy ubaw po pachy.

UCZESTNICTWO GWARANTUJE:

  • niewidzialny dyplom ukończenia kursu zrobiony z najdroższych materii WszechŚwiata,
  • podniesienie kwalifikacji pod kątem śpiewania przy goleniu/pod prysznicem/w wannie/itp.,
  • maksymalne otwarcio-rozwarcie klapy wokalno-sklepieniowej,
  • pozytywne uświadomienie posiadania wysokich umiejętności wokalnych oraz skuteczne wymuszenie otwarcia gębofonu śpiewowego,
  • nienormowany i renomowany czas zajęć,
  • kontakt z pozytywnie zakręconymi ludkami,
  • nieskończony lans,

Przewiduje się także możliwość przeprowadzenia dodatkowych prywatnych konsultacji wedle indywidualnych zachcianek ludków-warsztaciaków (kontakt email poniżej). Osoby, które zapiszą się wcześniej i wPłaczą opłatę wstępną przed warsztatami, zostają GWIAZDAMI , które są zaproszone na połączony z warsztatami koncert – https://www.facebook.com/events/860739838691575/

4 listopada 2023, godz. 11:00

OPŁATA 150zł

ZAPISY barprzytula@gmail.com

BARTUNIO Przytuła – muzyk, twórca, tancerz, powolny poeta szybkich wersów, błazen i anioł; ostatnio także malarz. Prowadzi autorskie warsztaty grupowej improwizacji wokalnej „InterAkcje Wokalne” oraz warsztaty tańca intuicyjnego Contact Impro.

Jego występy sprawiają, że w ogóle „łał”. Z Serduszka gra na gitarze rezofonicznej, ukulele, harmonijce, ale przede wszystkim lubi śpiewać.