Żyj bogato! Poznaj sposoby tworzenia tego, czego pragniesz

Jak to się dzieje, że jednym ludziom wszystko wydaje się udawać, a inni nieustannie zmagają się z wyzwaniami? Dlaczego jedni łatwo osiągaja to, czego pragną, a inni latami nie realizują swoich marzeń i planów? Czy to los, karma, wola boska? Nie uważam.

Różnica między tymi, którzy wiodą spełnione życie, a tymi którzy go tylko pragną jest taka, że ci pierwsi wiedzą jak używać najpotężniejszych narzędzi, które mamy – UMYSŁU i SERCA.

Umysł jest wbrew pozorom bardzo prosty w obsłudze. Jest jak autopilot. Zawsze zaprowadzi Cię tam, gdzie mu powiesz, że chcesz dotrzeć. Musisz jednak wiedzieć jak do niego mówić. Musisz mówić językiem, który umysł rozumie, zna i którego chce słuchać. Po prostu musisz umieć panować nad swoim umysłem. Serce z kolei jest jak paliwo w tej drodze. To co czujesz rozpala umysł i daje mu siłę do działania.

POŁĄCZ MOC UMYSŁU I SERCA I ŚWIADOMIE TWÓRZ ŻYCIE, KTÓRE POKOCHASZ

CO TO ZNACZY BOGATE ŻYCIE

 • Czy wtedy gdy obracamy milionami, a nie stać nas na tydzień wakacji z bliskimi?
 • Czy wtedy, gdy zestresowani, głodni i wykończeni tzw. „dobrą pracą” przyjeżdżamy do domu wieczorem nie mając już siły wysłuchać naszych dzieci?
 • Czy wtedy, gdy mamy fajną rodzinę i przyjaciół, ale ledwo starcza nam od pierwszego do pierwszego?

Kto Ci wmówił, że w „życiu nie można mieć wszystkiego”? I dlaczego?

Życie ma być obfitością. Radością. Lekkością. Zachwytem. Do tego zostaliśmy stworzeni! Życie ma być bogate w każdej sferze. Ma być pełne dobrych i ciepłych relacji z ludźmi, bo to one ostatecznie stanowią o jego jakości. Ma być pełne śmiechu i wdzięczności. Zachwytu nad małymi i wielkimi cudami codzienności. W życiu ma być czas na bycie ze sobą. Na śmiech. Na ważne rozmowy, odkrycia, tematy, książki, filmy, spotkania. W życiu ma być czas na muzykę i piękno. Bliskość. Smaczne jedzenie. Podróże. Uniesienia. I w życiu ma być czas i miejsce na dostatek materialny. Na poczucie sytości. Wdzięczności za pieniądze. Radości zarabiania z robienia rzeczy, które kochamy, do których zostaliśmy powołani. Pieniądze są dobre. Są wspaniałe. Są energią Życia, jak wszystko, co istnieje. To my nadajemy im znaczenie, wartościujemy.

 • Jak doświadczać bogactwa w każdej sferze życia?
 • Jak zdrowo kochać pieniądze?
 • Jak sprawić żeby one nas kochały?

Na warsztacie nauczymy się wybierać wspierające i pozytywne przekonania na temat dostatku i oczyścimy podświadomość z destruktywnych programów i energii. Wówczas wszystkie działania w sferze fizycznej będą odzwierciedlały nasz nowy model przekonań, a dostatek stanie się naszym chlebem powszednim.

NA WARSZTACIE ŻYJ BOGATO!:

 • Sprawdzisz czy nie masz blokad w przepływie bogactwa
 • Zmienisz negatywne przekonania nt. bogactwa
 • Oczyścisz podświadomość z negatywnych przekonań nt. bogactwa i zastąpisz je bardziej ci służącymi
 • Poznasz sekrety myślenia bogatych ludzi
 • Poznasz metody przyciągania bogactwa
 • Nauczysz się skutecznego sposobu tworzenia obfitości
 • Zaprojektujesz swoje bogate życie
 • Doświadczysz obfitości

Warsztat opiera się na praktycznych ćwiczeniach oddziałujących na umysł, ciało i duszę.

OPINIE O WARSZTACIE ŻYJ BOGATO!

„Twoja energia i pozytywne myślenie dało mi osobiście dużo siły i mocy, którą wykorzystałam w swoim życiu. Masz dar przekonywania i siłę. Przypomniałaś nam na warsztatach o rzeczach o których po części wiedziałam, a po części zapomniałam. Dziękuję 🙂 Życie zaczęło podawać mi na tacy to, o co walczyłam tak długo, a teraz przychodzi z łatwością i lekkością. Odblokowałaś mi coś na co byłam zblokowana. Teraz czeka mnie życie pełne sukcesów i pieniędzy 🙂 Stokrotne dzięki :)” Marzena

„Na warsztatach najbardziej podobało mi się to, że oprócz teorii było dużo akcji i interakcji 🙂 Polecam każdemu warsztaty u Beaty, niezależnie od tego czy jeszcze biedny czy już bogaty ;)” Wojtek

„Na warsztacie poruszyło mnie to, jak pięknie jest zdobywać nową świadomość i ciągle się czegoś uczyć zarówno na swój temat, jak i od innych. Te warsztaty pokazały mi to, co niedawno odkryłam, że nie ma przypadków w naszym życiu. Wiedza którą w danym momencie otrzymujemy jest nam najwidoczniej bardzo potrzebna w danym momencie. Służy naszemu najwyższemu dobru. Właśnie to w danym momencie mamy do przerobienia jako lekcję w swoim życiu.” Agata

O PROWADZĄCEJ

Beata Kiewisz – jestem trenerką rozwoju osobistego, coachem energii, promotorką pozytywnego życia. Menedżerką z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze komunikacji i marketingu.

Pomysłodawczynią i współorganizatorką kampanii społecznej „Praca? Lubię to!” – wspólnej inicjatywy parku technologicznego YouNick i Uniwersytetu SWPS.

W swojej karierze zawodowej przeszłam drogę od pracy na etacie, motywowanej przede wszystkim potrzebą zarabiania, do pracy jako pasji realizowanej z pobudek społecznych. Pomagam ludziom w odkrywaniu pełni swojego potencjału w obszarze pracy, tworzenia dostatku i finansów, prowadząc warsztaty w ramach autorskiego projektu edukacyjnego Bogactwo Życia.

kiedy: 21.01.2016, sobota, godz. 10.00 – 16.00
cena: 120 PLN, płatne gotówką w dniu warsztatu
wymagane zapisy: beata.kiewisz@gmail.com 786 866 498