Biodanza – Taniec życia

biodanza taniec zycia

Poprzez muzykę i zabawę Biodanza pomaga nam pogłębić samoświadomość, połączenie z emocjami i umiejętnością wyrażania ich. Pomaga nam rozwijać i uwalniać wewnętrzny potencjał, chęć działania, kreatywność, pewność siebie i radość z życia. Metoda ta opiera się na modelu teoretycznym i zyskała popularność już w ponad 30 krajach na całym świecie.

Każda vivencia – sesja Biodanzy jest inna. To połączenie przemyślanej i sprawdzonej metodologii z rytuałem kręgu, gestów i bycia razem. Prowadzący wybiera kilkanaście piosenek, opowiada o sensie egzystencjalnym w odniesieniu do tematu spotkania, a następnie swoim ruchem i energią inspiruje i zaprasza do swobodnej interpretacji danej zabawy, ćwiczenia czy tańca.

Jeśli poczułeś Biodanzę, zajęcia są dla Ciebie. Można dużo o niej pisać, jednak tego czym jest naprawdę nie da się ująć w słowa – najlepiej jej po prostu doświadczyć!

Kim jestem?

Jestem certyfikowaną facylidatorką Biodanzy, psycholożką oraz absolwentką 4-letniej szkoły Biodanzy w Berlinie.

Od 10 lat dzielę się swoją pasją do tańca, śpiewu, muzyki i psychologii.

Wierzę, że każdy ma w sobie moc uzdrawiania i siłę do śmiałego, szczęśliwego kroczenia swoją indywidalną ścieżką życia.

www.biodanzapoznan.pl oraz www.anahita.pl

zajęcia – środy 19:30

Inwestycja

  • Pojedyncze spotkanie: 80 zł płatne przelewem do dnia przed rozpoczęciem warsztatów lub 90 zł na miejscu w dniu warsztatów.
  • Jeśli chciałbyś zaprosić nową osobę na zajęcia – jednorazowe wejście dla was wyniesie 120 zł.

Jest duża szansa, że po jednym spotkaniu będziesz chciał / chciała tańczyć z nami częściej. Mamy wtedy okazję lepiej się poznać i zaprosić jeszcze więcej magii Biodanzy do grupy.

  • Dlatego dostępne są również karnety: Karnet na 4 spotkania to 280 zł

W dowolnym momencie możesz zdecydować się na wykupienie karnetu, uwzględniającego spotkanie, na którym właśnie byłeś. Część zajęć jest otwarta dla nowych osób a część zajęć jest kontynauacją przeznaczoną dla osób które uczestniczyły już w zajęciach. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Napisz do mnie! ❤

tel. 697-222-114

Do zobaczenia!