PIERSI BOGINI – Warsztat Celebracji

piersi-boginiTen warsztat powstał dla budzenia, pielęgnowania i celebrowania kobiecości, sięgając wprost do jej epicentrum.  Powstał z myślą o kobiecie, która pragnie żyć w połączeniu ze źródłem swej harmonii i miłości dla siebie samej, a tym samym dla jej bliskich i świata.

Rezerwacja miejsca

http://bit.ly/PiersiBoginiRezerwacje2016

Według tantrycznej tradycji, tym ważnym ośrodkiem kobiecej egzystencji w naszych ciałach są kobiece piersi, które wraz z sercem, ucieleśniają zaskakująco mało znany, ale zupełnie unikatowy portal do wielu kluczowych wymiarów kobiecości. Dlatego podczas tych dwóch dni razem zaprosimy ciepło czułą obecność i czas, by spokojnie zanurzyć się w tą niezwykłą, najdelikatniejszą, ale pełną ogromnej mocy część siebie.

Praktyki, jakie poznasz, pomogą Ci na nowo poczuć swoje piersi, może nawet je ‘odzyskać’, także odkrywać ich sensualną mapę, ‘słyszeć’ czego pragną a czego już nie, a także wyjść poza stawiane im wymagania, jeśli takie masz i pokochać piersi takimi, jakie są.

Pozwalają także aktywować i budować energię piersi dla:

  • obejmowania, pielęgnowania i uzdrawiania nią swojego serca by ucieleśniać miłość do samej siebie, wiarę w siebie i swoją kobiecość oraz otwartość na przepływ miłości i intymności w swoim życiu,
  • odżywiania i uzdrawiania nią swojego łona, czyli z jednej strony – swojego centrum przyjmowania i kreatywności, a z drugiej – centrum seksualności; piersi są kluczem do kobiecej orgazmiczności; ich energia przygotowuje do doświadczania kolejnych wymiarów miłosnej i seksualnej ekstatyczności,
  • harmonizowania nią swoich emocji, a zwłaszcza rozpuszczania negatywności i strachu, które zwykle są największymi blokadami dla przepływu życiowej i seksualnej energii w ciele; te praktyki delikatnie uwalniają to, co utknęło w łonie, piersiach i sercu, pozwalając im po prostu wejść w ruch i przepłynąć, co przynosi wielką ulgę i uwalnia ogromną ilość kreatywnej energii,
  • przywoływania matczynego aspektu kobiecości, jeśli chcesz go w sobie odżywić czy obudzić albo gdy potrzebujesz objąć siebie którąś z jej uniwersalnych jakości jak poczucie bezpieczeństwa, nasycenia, ciepła czy akceptacji,
  • dbania o ich pulsujące piękno.

I wreszcie pozwalają świadomie kreować swoje kobiece zdrowie: dbać o równowagę hormonalną, zapobiegać powstawaniu zmian w piersiach, a także zmniejszać pms, symptomy menopauzy czy uwalniać oksytocynę, hormon miłości i dobrego samopoczucia.

Poprzez ten warsztat chciałabym, by każda kobieta wiedziała, że jej serce i piersi są nierozłączne i razem są kluczem do jej kobiecej esencji, w tantrze zwanej Shakti. Gdy kobieta jest w czułym kontakcie z piersiami, ich ożywiona, pełna miłości energia budzi Shakti, zapraszając by podniosła się ze swej siedziby – łona i rozkwitała, emanując z kobiecego wnętrza mocą, kreatywnością, nasyceniem, miłością i niezwykłą sensualnością.

Zapraszam z ciepłem,
Alicja Sonya Bednarek ~ Założycielka Namiętnej Obecności

O praktyce

Praktyka ucieleśnionej kobiecej duchowości jest ścieżką zainspirowaną tantryczną tradycją Shakti. Obejmuje doświadczanie wielu niezwykle subtelnych oraz zdecydowanie ugruntowanych praktyk, bardzo istotnych dla przepływu energii Shakti, dla bycia czującą i obecną z chwili na chwilę, w wewnętrznej wolności i pięknie. Te tantryczne praktyki angażują nasze zmysły, wyobraźnię, oddech, emocje, dźwięk, przepływ energii, uważność, taniec czy ruch.

Czy to jest dla mnie?

Jeśli czytając te słowa poczułaś tęsknotę za pełniejszym objęciem tej części Twojego kobiecego ciała – tak, prawdopodobnie to spotkanie jest dla Ciebie.

Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie w tantrze. Każda z nas będzie doświadczała praktyk na swój sposób. Jednak zwykle nurkujemy głęboko, dlatego jest niezwykle ważne, byś była w czułym kontakcie z samą sobą, szanując swój rytm i granice.

Podczas wybranych praktyk, np. automasażu, pojawi się nagość piersi, ale to Ty sama zdecydujesz, niezależnie od innych kobiet, czy i na ile zechcesz je odsłonić. Sam automasaż piersi będzie można wykonać używając olejku lub poprzez bardzo delikatną tkaninę, najlepiej jedwabną. Każda z tych metod ma swoje niezwykłe jakości.

Mimo, że masaż piersi będzie jedynie w pojedynkę, w formie automasażu, to jedną z ważnych praktyk kobiecej duchowości jest pełen szacunku i ciepła dotyk. Naturalnie Twoje granice są wysoce respektowane, ale jeśli czujesz silny opór wobec dotyku, ten warsztat prawdopodobnie nie jest dla Ciebie. Dotyk jest głównym zmysłem, poprzez który w tantrycznej medytacji wnosimy obecność w nasze ciała oraz potęgujemy przepływ energii.

*Jeśli Twoje piersi są chore i jesteś w trakcie leczenia, upewnij się u swojego lekarza, że jesteś gotowa na delikatny, pielęgnujący automasaż piersi.
PRAKTYCZNE INFORMACJE

harmonogram:

18,19 czerwca 2016 r.
sobota: 10:00 – 20:00 (1,5 h przerwa na lunch)
niedziela 10:00 – 17:00 (1 h przerwa na lunch)

miejsce:

Dom Dźwięku, ul. Sikorskiego 17/18, Poznań

udział:

udział w warsztacie ~ 530 zł / osoba
Zaliczka gwarantująca rezerwację miejsca ~ 230 zł / osoba

Swoje miejsce zarezerwujesz wypełniając poniższy formularz:
REZERWACJA MIEJSCA>>> http://bit.ly/PiersiBoginiRezerwacje2016

kontakt:

881 298 975, info@namietnaobecnosc.pl

sposób płatności:

zaliczka przelewem na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu rezerwacji Twojego miejsca
pozostała kwota ~ gotówką w dniu rozpoczęcia programu