5Rytmów Sweat

Najszybszą drogą do uspokojenia umysłu jest ruszenie ciała…Gabrielle Roth

Przez ruch, koncentrację, poddanie się rytmowi, tworzenie i współtworzenie, wreszcie słuchając oddechu, opadamy do samego centrum naszego istnienia.

Spotkanie zawiera krótkie wprowadzenie do praktyki.

„O praktyce 5Rytmów®”

Stworzone przez Gabrielle Roth, tańczone przez tysiące ludzi na całym świecie, jest filozofią, perspektywą, sztuką i dynamiczną praktyką ruchu, zakorzenioną w prawdzie, iż jeśli wprowadzisz swoje ciało w ruch, to samo się uzdrowi.

Ruch jest zarówno lekarstwem jak i metaforą, sięga poprzez i ponad języki, kultury i grupy wiekowe, transformując: cierpienie w sztukę, sztukę w świadomość, a świadomość w działanie.

Praktyka 5Rytmów® tworzy społeczność, która wypaca swoje intencje, wspiera proces potrzebnej zmiany i daje bezpieczną przestrzeń dla każdego, kto chce wstrząsnąć swoim ego i przebudzić w sobie tę część, która jest nieprzewidywalna, pełna pasji, fascynująca, balansująca na krawędzi i tęskniąca za wolnością.

Twórczość. Połączenie. Społeczność.

Zapraszam serdecznie,

Mirek Chybicki
5Rhythms® Sweat Spaceholder

16 kwietnia 2019 o 19:30 – 21:30

Koszt udziału 40zł

  • Dla kogo?
    Dla każdego! Nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia w praktyce 5Rytmów. Nie trzeba nic wiedzieć, ani nic szczególnego umieć. Wystarczy ciało i gotowość poruszania nim.
  • Co zabrać?
    Wygodny strój i butelkę wody. Tańczymy na boso.