After Deep Oriental with muscoYoga – 3 w 1

Przed Wami oficjalny after imprezy, która na długo zapadnie Wam w pamięć czyli Deep Oriental #XIV meets Madrugada.

Wspólnie z Be Kolektiv szykujemy dla Was afterową niespodziankę.

Wszystko odbędzie się w przestrzennych, dodatkowo wyposażonych w maty, poduszki, koce oraz inne udogodnienia wnętrzach Domu Dźwięku. Spotkajmy się w celebracji zmysłów – wsłuchajmy się w piękno muzyki ambientowej, zadbajmy o ciało i wnętrze podczas tanecznej jogi, a na sam koniec poddajmy się wibracjom mis i gongów.

27 października 2019 o 17:00 – 21:30

1) KONCERT RELAKSACYJNY 17.00-18:00

Pozwólcie zabrać się w relaksującą podróż z dźwiękiem, podczas której odpuścicie zbiór napięć z całego dnia. Doznacie tego przy aksamitnym akompaniamencie Sitaru i Piano, które skrzętnie przygotują i zagrają Wam Mariusz Czaiński oraz Wiktor Łoś.

Dlaczego możecie zaufać i zrelaksować się właśnie z nami?

Mariusz Czaiński to człowiek dla którego muzyka to coś więcej niż przyjemność z tworzenia i grania. Przy wykorzystaniu swojego multiinstrumentalnego talentu i pasji oddaje się on na codzień misji pomagania innym terapeutycznie wykorzystując swój arsenał instrumentów, zarówno akustycznych jak Sitar, Gitara czy Gongi ale i elektronicznych.

Wiktor Łoś to producent muzyczny, pianista i multiinstrumentalista, który swoją twórczością zabiera nas w podróż pełną obrazów, emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, a jednocześnie komfortowo usadzającą w poduszce ciepłych, basowych brzmień. Na pytanie „co było pierwsze – emocja czy muzyka?” odpowiada, że „swobodna eksploracja brzmień”. Tak rodzą się poszczególne linie melodyczne, które dalej układa w historie muzyczne malowane emocjami.

CENA: 15 PLN

2) MuscoYoga (Music Communication Yoga) 18:15-19:45

MuscoYoga to nasz nowy unikatowy projekt, z którym jeździmy po całej Polsce oraz poza nią. Przyświecającą ideą jest komunikowanie się za pomocą muzyki i ruchu ze swoim wnętrzem. Odwiedziliśmy już Tel Aviv(open event), Ostoya Festiwal, Las Camp 2018, Boski Fest, Goulash Disko Festiwal, Triest(private event 2019), Nardo( private event), Festiwal Jedności oraz wiele innych wspaniałych miejsc.

To inaczej muzyczno – jogowa podróż, łącząca taneczną, dynamiczną Vinyasa Jogę przy autorskim akompaniamencie muzycznym (Fortepian, Djembe, Sitar, Didgeridoo, Misy i Gongi). Nie brakuje też w nim głębokich, basowych brzmień, a nawet skocznej elektroniki płynącej z syntezatorów. Doświadczycie Vinyasa Jogi w tanecznym wydaniu, gdzie płynny, świadomy ruch zgracie z oddechem. Całość praktyki to kilkuetapowa, spójna opowieść, której końcowy efekt to jogowa choreografia, a przede wszystkim – cudowne wyzwolenie się od napięć, błogi stan łączący odprężenie, spokój i przestrzeń na energię do działania.

Praktykę jogi poprowadzi dla Was Kasia Kata, czyli MataKata – Psycholożka na macie – certyfikowana instruktorka Vinyasa Jogi oraz dyplomowana psycholożka. Prekursorka „Jogopsychologii”, w której łączy pracę z ciałem i psychiką. Każdy napotkany człowiek jest dla niej odrębną, inspirującą opowieścią. Więcej o Kasi możecie przeczytacie na jej stronie www.matakata.pl., a nasz jogowo-muzyczny styl zobaczycie tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v…

https://www.youtube.com/watch?v…

CENA: 30 PLN

3) Moc Gongu 20:00-21:30

Zanurzymy się w przepięknych dźwiękach mis, gongów, które zabiorą Was w niesamowitą podróż w głąb siebie, wprowadzając w błogi stan relaksu. Jednocześnie oczyszczą Nasze ciała ze stresu i zmartwień dnia codziennego. Dźwięki mis i gongów to szczególne fale, które uspokajają emocje, przynoszą błogie rozluźnienie w ciele, ukajają umysł. Działają podobnie jak fale wody w morzu czy jeziorze, które kołysząc i unosząc dają poczucie lekkości i całkowitego odprężenia.

Zagra M.Czaiński , Sound Harmony

CENA: 30 PLN

UWAGA!

*Ilość miejsc na każde wydarzenie jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zapisów na monika@musco.pl w tytule wpisując nazwe podróży, którą wybierasz, bądź PAKIET, jeśli wybierasz wszystkie trzy opcje.

*przy zakupie PAKIETU (Koncert relaksacyjny, MuscoYoga oraz Misy i Gongi) cena 65 PLN.

Do zobaczenia!

Dom Dźwięku.Misy.Joga Be Kolektiv