Ceremonia Kakao z Innerdance dla Mężczyzn i Kobiet

Świat jest zbiorem różnych jakości. Każda z nich pozwala doświadczać czegoś innego. Smakowanie życia poszerza kontakt z naszą duszą i naszym ciałem. Kontaktowanie się z nieznanymi jakościami wyzwala nowe wibracje, możesz poczuć szczególne pulsowanie, które coś w tobie porusza i budzi. Kosztowanie życia napełnia nas i zabiera w nowe przestrzenie. Możemy podróżować po nieskończonych krainach.

Zapraszam Cię do jednej z tych krain. Wyruszymy w podróż gdzie czeka wiele możliwości, po które możesz sięgnąć i zaprosić do swojego życia.

Zapraszam Cię Mężczyzno i Kobieto na Ceremonię Kakao z Innerdance.

Czym jest Kakao Ceremonialne?

Mówi się, że jest „napojem bogów”. Jest Świętą rośliną, do której podchodzi się z szacunkiem i wdzięcznością. Uważana jest też za silny afrodyzjak.

Surowe kakao jest bogatym źródłem magnezu, łatwo przyswajalnego wapnia i miedzi, chromu, potasu i manganu. Zawiera żelazo oraz cynk. To co ją wyróżnia wsród roślin to zawartość anandamidu, czyli związku syntetyzowanego w organizmie po wysiłku fizycznym i uwalnianego przy dobrym samopoczuciu. Znajduje się też w nim fenyloetylamina (PEA), która pomaga uwalniać endorfiny i która jest też produkowana przez organizm w momencie zakochania.

Zawiera przeciwutleniacze (antocyjany, katechiny), które spowalniają proces starzenia się i przyspieszają regeneracje komórek. Nieznaczne ilości kofeiny i teobrominy pobudzają i rozjaśniają umysł. Dzięki tryptofanowi poprawia nastrój oraz usuwa zmęczenie. Teobromina z kolei zwiększa wydzielenie neuroprzekaźników serotoniny, adrenaliny i noradrenaliny.

Można by dużo pisać o jego właściwościach zdrowotnych. Ma jednak on również duże znaczenie duchowe.

Kontaktując się z rośliną, kontaktujemy się z duchem tej rośliny. Każda jest wyjątkowa i każda posiada swoją energetykę i szczególne wibracje. Przyjmując ją z otwartością do swojego ciała i tym samy do swojej energetyki dotyka ona naszego istnienia i porusza to co ma zostać poruszone. Zaufanie do niej i poddanie się jej sile otwiera nam nowe przestrzenie i pozwala doświadczać nowych jakości życia. Jednocząc się z nią wyruszamy w nową podróż i zaczynamy tańczyć nasz wspólny duchowy taniec.

Kakao dotyka naszych subtelnych miejsc w ciele. Harmonizuje nasz umysł i serce. Otwiera nas na współczucie i miłość bezwarunkową. Pozwala cieszyć się ciałem i naszą seksualnością. Wspomaga wewnętrzne podróże po światach duchowych. Pogłębia kontakt ze samym sobą i światem zewnętrznym.

Czym jest Innerdance?

Aby zrozumieć Innerdance trzeba go po prostu doświadczyć. Użycie słów opisujących ten proces jest bardziej delikatnym muśnięciem niż wejściem w głąb tematu.

Jego istnienie zawdzięczamy filipińskiemu twórcy, którym jest Pi Villaraza. Korzenie natomiast sięgają aż starożytnej szamańskiej tradycji uzdrawiania z Filipin zwanej Babaylan.

I tak łącząc duchowość z nauką powstało Innerdance, które korzystając z odpowiednich dźwięków działających na nasz system nerwowy potrafi wprowadzić nas w głębokie stany świadomości. Podczas sesji zachodzi jak gdyby zjawisko poszczególnych faz snu pozostając w stanie pełnej świadomości. Można powiedzieć że „Śpimy bez spania”. Dodając intuicyjny dotyk stymulujemy ciało gdzie dochodzi do odblokowania energii w ciele i aktywacji jej przepływu.

Innerdance zabiera nas w podróż, gdzie umysł cichnie, a do głosu dochodzi nasza intuicja. Jest wewnętrznym tańcem w przestrzeni naszego ciała i ducha. Nie jest to taniec w dosłownym tego słowa znaczeniu, jest bardziej poddaniem się energii, która się w nas aktywuje i płynie. Uwolniona i poruszona zmienia się i transformuje. Przekłada się to potem na nasze codzienne życie gdzie stajemy się bardziej spójni i prawdziwi w tym co robimy. Wszystko odbywa się w bezpiecznej i pełnej zaufania atmosferze.

Podczas Innerdance możesz doświadczyć:

 • Uwolnienia
 • Oczyszczenia
 • Bezwarunkowej Miłości
 • Zrozumienia
 • Przebudzenia
 • Połączenia
 • Akceptacji
 • Puszczenia kontroli
 • Euforii
 • I wiele innych stanów , w zależności od twojego indywidualnego procesu.

Przebieg sesji:

 1. Otwarcie sesji – przywitanie, wyjaśnienie procesu, pytania (15 minut)
 2. Główna sesja – (90 minut)
 3. Zamknięcie sesji – podzielenie się doświadczeniami, zintegrowanie doświadczeń
 4. Sesja życie – integracja z życiem codziennym?

Sesja główna zaczyna się od położenia się na karimacie lub kocu. Zamykamy oczy i zaczyna grać muzyka. Prowadzę Cię poprzez dotyk wspierając proces (oczywiście za przyzwoleniem). Czasami wykorzystuje różnego rodzaju instrumenty takie jak grzechotki, bębny, dzwoneczki itp.

Każdy doświadcza procesu w indywidualny sposób. Mogą pojawiać się różnego rodzaju wizje, może nastąpić uwolnienie poprzez np. płacz, krzyk, śmiech itp. Czasami pojawia się ruch ciała, który nie wychodzi z umysłu. Im bardziej jesteś otwarty na przepływ, tym głębiej doświadczasz procesu.

Zapraszam

Z Miłością
Kasia Vajra

KIEDY: 26 października, godz. 18:00 -21:00

ZAPISY:

INWESTYCJA:

 • 130 zł (przedpłata na konto)
 • 150 zł (gotówką na miejscu)

KONTO DO WPŁAT:
Multizdrowie Sp. z o.o.
ul. Jana Matejki 2a, 62-030 Luboń
nr konta: 29 2530 0008 2022 1031 3546 0001 (nest bank)
w tytule: Imię i nazwisko + Ceremonia Kakao z Innerdance

NOCLEG:

 • Istnieje możliwość noclegu w Domu Dźwięku w cenie od 25 zł-50 zł/noc. Zapraszam do kontaktu.

KONTAKT:

 • kontakt@kasiavajra.pl
 • 515 423 101

Prowadząca:

Kasia Vajra – Kobieta prowadząca otwarte i zamknięte kręgi kobiet od ponad trzech lat ( Krąg Kobiet Poznań). Ukończyła dwuletnią inicjację szamańską prowadzoną przez Jadwigę Nairę w Centrum Ty i Wszechświat. Studentka rocznego kursu masażu tantrycznego oraz szkoły Sex&Love. Gra na misach kryształowych i prowadzi Innerdance. Odkrywa swoje powołanie jakim jest prowadzenie ceremonii i praca z kobietami w tematyce kobiecości, duchowości i seksualności.