By to co trudne uczynić lekkim

co-trudne-uczynic-lekkim-2Pragniesz lepiej zrozumieć samego siebie?

Zastanawiasz się nad tym dlaczego w relacjach przyciągasz określony typ ludzi i zdarzeń?

Dlaczego z pozoru nieistotne sytuacje potrafią wywołać tak silne uczucia jak: lęk, poczucie winy, wściekłość, gniew czy irytację?

Pragnienie spokoju, miłości i zrozumienia jest w każdym z nas.

Zadajesz sobie pytanie czemu właśnie TY, mimo najszczerszych chęci nie możesz osiągnąć stanu wewnętrznej harmonii i spełnienia?

Ostatnie lata spędziłem na poszukiwaniu odpowiedzi na te pytania. Wieloletnie doświadczenie, codzienne praktyki medytacyjne i pasja odkrywania życia pozwoliły mi osiągnąć to, o czym zawsze marzyłem – spokój i wewnętrzną harmonię.

Moje doświadczenie pracy z ludźmi oraz wiedza zdobyta w kontakcie ze wspaniałymi nauczycielami zaowocowały stworzeniem autorskiego programu warsztatów, które pomogą Ci spojrzeć na siebie i swoja przyszłość z zupełnie z innej perspektywy.

W trakcie warsztatów wykorzystuję miedzy innymi techniki pracy z ciałem wg metodyki A. Lowena, pracy z oddechem oraz narzędzia oparte na metodzie Odpinania Wzorców Energetycznych oraz Ustawień Systemowych Berta Hellingera, jednego z najbardziej znanych współczesnych terapeutów.

Każdy z nas nosząc w sobie pewnego rodzaju program operacyjny dziedziczony pokoleniowo i wgrywany przez cale życie, nie mając świadomości postępuje w określony schematyczny sposób. Im bliżej zaczynamy przyglądać się czemuś, co normalnie uważamy za solidną podstawę swojego życia, tym bardziej dostrzegamy, jak mniej i mniej jest ona solidna.

Odbędziesz podróż w głąb siebie, wyciszysz umysł i dotrzesz do swojego wnętrza.

Widzimy się w Poznaniu.

zaczynamy w trakcie weekendu 25,26 czerwca, który będzie bardzo intensywny.

Serdecznie zapraszam.

Łukasz M. Łukaszewicz – terapeuta transpersonalny, trener, coach

Ilość miejsc ograniczona.

więcej informacji tutaj:

Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.