Drogowskazy na życie w zgodzie ze sobą

drogowskazy

Drogowskazy na życie w zgodzie ze sobą, czyli lekcje i dary, jakie otrzymałam w trakcie ponad 11-letniej podróży po Polsce i w głąb siebie.

Witaj, mam na imię Nina i od ponad 11 lat podróżuję po Polsce, co jednocześnie jest podróżą w głąb siebie, choć jak wyruszałam wcale tak tego nie spostrzegałam. Było to rozwiązanie na znalezienie sposobu wyjścia ze spirali długów, w którą wpadłam w momencie założenia własnej działalności. Zapraszam Cię na spotkanie, na którym podzielę się moimi doświadczeniami, swoją historią o podróży. Sednem spotkania będą drogowskazy na życie w zgodzie ze sobą, czyli lekcje i dary jakie otrzymałam w trakcie tej podróży. Są to przekazy z Kronik Akaszy, cytaty, inspiracje czy własne refleksje – afirmacje, które pozwalają mi iść w kierunku życia zgodnego w pełni z moimi wartościami i z moją misją.

W trakcie spotkania podzielę się:

  • jak podróżowałam nie mając praktycznie pieniędzy, w tym bez wydawania ich na jedzenie i nocleg,
  • co pozwoliło mi wyjść z długów i jak stały się one trampoliną do mega rozwoju,
  • jak przetransformowalam relację z tatą od nienawiści do chęci przebycia ze sobą ze spokojem i radością
  • jak z poczucia gorszości i niższego poczucia wartości zaczęłam akceptować siebie w pełni
  • co mi ułatwia prowadzić życie w wolności
  • jak Ajurweda wpłynęła na moje życie
  • czy warto starać się
  • kogo warto słuchać, by wieść życie w zgodzie ze sobą

Choć niedługo osiądę, jakkolwiek jeszcze nie wiem gdzie, to dalej będę w drodze – do pełnego bycia i życia w zgodzie ze sobą, teraz jednak mam drogowskazy, które nadają mi kierunek. Poznasz je w trakcie spotkania, na które ciepło Cię zapraszam:)

8 października 2023, godz. 17:00 – 19:00

kilka słów o mnie:

Nina Marta Olszewska – przed podróżą pracowałam głównie jako psycholog, psychoterapeuta Gestalt oraz trener rozwoju osobistego w ramach własnej działalności, jak i na różnego typu placówkach edukacyjnych. W trakcie podróży zostawiłam to i wspierałam ludzi w ich codzienności, czyli robiłam to, czego nie lubili lub na co brakło im czasu:) Obecnie moja dusza woła mnie do powrotu – do bycia terapeutą serca, stąd narodziła się wizja podzielenia się swoją historią i inspirowania innych do podążania swoją własną ścieżką, do odnalezienie tego, co jest misją, osobistą ścieżką duszy każdego z nas.

Jeśli poczułaś/eś się zawołany, zaintrygowany czy zaciekawiony moimi słowami, to zapraszam Cię na spotkanie, które odbędzie się w magicznym Domu Dźwięku. Swoją misję realizuję za dar serca, czyli zapłacisz tyle, ile poczujesz czy będziesz mogła/mógł. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, są inne sposoby odwdzięczenia się, o których opowiem na koniec spotkania – ważne, by pieniądze nie stanowiły dla Ciebie przeszkody, jeśli czujesz, że chcesz uczestniczyć w tym spotkaniu:)