LUCZIS – Jak z udręki przejść do szczęśliwego życia?

Czyli jak przestać zadręczać siebie i innych i pozwolić szczęściu być obecnym w Twojej rodzinie, związku, pracy itd.

Szatan w ciemności łowi, jest to nocne zwierzę, Chroń się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże.Adam Mickiewicz

jak-z-udrekiW naszym codziennym życiu mamy dużo „bodźców”, które potrafią wyprowadzić z równowagi nawet świętego. Wpadamy w gniew, rozpacz, żal, euforię, wkurzamy się i naiwnie oczekujemy czegoś od sytuacji, bliskich, rodziny, rządu, współpracowników itd.

Tak jakby nasz spokój i szczęśliwe życie zależało od „czegoś” na zewnątrz.

Czy musi tak być zawsze? Czy można to zmienić?

Oczywiście, że TAK. Ten warsztat będzie poświęcony tematowi naszych „częstych udręk”, np.:

 • Dlaczego mąż/żona ciągle coś robi „na złość” i nie chce się zmienić?
 • Dlaczego Twoje dziecko, które kochasz, czasami doprowadza Cię do szału bardziej niż ktokolwiek inny?
 • Dlaczego partner w biznesie stawia Cię w trudnych sytuacjach?
 • Dlaczego Twoi rodzice nadal potrafią wyprowadzić Cię z równowagi?
 • Dlaczego odnosimy wrażenie, że świat coraz bardziej pędzi, emocje stają się coraz gwałtowniejsze, a techniki pracy z nimi, które jeszcze niedawno były skutecznie zupełnie przestają działać?
 • itd. itp.

Brzmi znajomo?

Kiedy emocje opadną jak kurz po burzy, widzimy często, że nie warto było tracić tyle sił bo i tak to nic nie zmieni. Ale „mleko już się rozlało”… Co teraz zrobisz kiedy przykre słowa JUŻ zostały wypowiedziane, usłyszane, kiedy bliscy i Ty sam cierpisz? Kiedy wszyscy czują się zranieni? Czy da się naprawić to?
TAK! Oto właśnie chodzi, że da się!

Każdy zna takie słowa: emocje mnie poniosły, szlag mnie trafia, wykurzyłem się nieziemsko, żółć mnie zalała itd. To wszystko mówi o jednym: nie radzimy sobie z emocjami. Jednak jest na to sposób.

Tysiące lat temu dawni mędrcy stworzyli techniki i praktyki aby zwykły człowiek mógł sobie poradzić ze swoimi emocjami, uczuciami tym samym ułatwiając i wzbogacając swoje życie. Zostały one włączone w starożytne systemy rozwoju takie jak tantra wschodnia, tao i inne. Nasz kurs prowadzony przez Luczisa, który jest wyjątkowym ekspertem w tej dziedzinie, pomoże Ci znaleźć własną technikę pracy ze swoimi emocjami/uczuciami. Dawne techniki przekazuje On w sposób łatwo zrozumiały dla współczesnego człowieka, a wzbogacone o najnowszą wiedzę duchową i specjalne ćwiczenia i procesy introspekcyjne wykazują niewiarygodną wręcz skuteczność w rozwiązywaniu naszych „codziennych udręk” i pomagają realnie osiągnąć szczęście i zadowolenie nawet po trudnych zdarzeniach lub sytuacjach.

Dla emocji, uczuć, energii nie ma odległości lub czasu. Te praktyki pozwolą pracować nie tylko z bieżącymi sytuacjami, ale również uzdrowić i naprawić ciężkie zdarzenia w przeszłości, z osobami, z którymi już nie masz od dawna kontaktu (również niezałatwione sprawy z już nieżyjącymi osobami). Te sytuacje przestaną być udręką i przekształcają się w źródło samopoznania, jednocześnie stając się źródłem Twojej siły.

Jeżeli opanujesz te techniki i zaczniesz używać ich w codziennym życiu, będziesz miał narzędzie do rozwiązania dowolnej sytuacji.

Bo czym że jesteśmy? Jesteśmy tylko tym co przeżywamy, co czujemy. Techniki pracy z emocjami i uczuciami dają świadomość: Co czujemy? Dla czego emocjonujemy się? I najważniejsze: jak tą udrękę przetransformować w radość?

Podczas zajęć poznasz:

 • Podstawy teorii, tzn. czym są emocje i jaka jest ich rola w rozwoju człowieka wg. starożytnych wschodnich nauk
 • Jakie zmiany nastąpiły w obszarach „niefizycznych” w ostatnich latach i jaki ma to wpływ na sposoby pracy z emocjami
 • Różnice w podejściu współczesnej psychologii oraz dawnych nauk do życia uczuciowego i emocjonalnego człowieka.
 • Emocje pozytywne lub negatywne. Czy tak naprawdę jest różnica między nimi?
 • Czy istnieją negatywne uczucia?
 • Praktyki, techniki pracy ze sobą skierowane na emocje, uczucia, przeżycia wewnętrzne.
 • Ćwiczenia, pozwalające na odzyskanie energii utraconej podczas sytuacji konfliktowych: „wzburzenia” „ wkur…nia” „szału” w kłótniach, skandalach itd.

Podczas kursu będzie również podana technika „pracy z cieniem”, która pozwoli zintegrować naszą „ciemną” stronę osobowości i uwolnić ogromną energię, która od teraz będzie Cię wspierać w życiu.

Nauczysz się jak:

 • zachowywać się w sytuacjach konfliktowych unikając strat energetycznych;
 • odzyskać panowanie nad emocjami, odzyskać swoją energię;
 • nie bać trudnych spraw, tematów, rozmów itd. rozwiązując „na bieżąco” te sytuacje;
 • żyć w harmonii ze sobą, z innymi, tworząc szczęśliwe relacje bez lęku.

Szczególnie wartościowe będą najnowsze, niedostępne gdzie indziej informacje na temat dynamicznie zmieniającej się obecnie sytuacji energetycznej na naszej planecie i wpyłwu tych zmian na nasze emocje i nowe sposoby pracy z nimi.

Warsztaty odbywają się wg zasady TRZY w JEDNYM: wykład + trening + ćwiczenia/procesy fizyczne.

Zajęcia prowadzone są na zasadzie zaufania, przestrzegane są osobiste granice, co zapewnia uczestnikom poczucie komfortu psychicznego i fizycznego. Jest to szczególnie ważne w trakcie pracy z tak delikatnymi aspektami jak nasze emocje i uczucia.

Jeżeli jesteś osobą wrażliwą i uczuciową co często przeszkadza Tobie żyć w radości i szczęściu to ten kurs jest szczególnie dla Ciebie. Zdobyta wiedza i doświadczenie na warsztacie pomogą wprowadzić zmiany w ten obszar Twego życia, który najbardziej Cię „zadręczał”, (rodzina, związek, praca, społeczeństwo itd.) ; uporządkuje stare sprawy, pozwoli na bieżąco rozwiązywać konflikty i wreszcie skoncentrować się na samym Życiu i doświadczaniu harmonii we wszystkim. Sprawdzimy kilka praktycznych metod dających nam szanse na głębsze samopoznanie oraz poszerzających naszą świadomość.

Zapraszamy! Dobra wiedza, podana przez znakomitego wykładowcę, skuteczne, sprawdzone praktycznie techniki to razem daje sporą szansę abyś przestałeś udręczać siebie i innych i rozkwitając w pełni radości i korzystając z każdego aspektu Życia.

prowadzący: LUCZIS

termin: 22-23 października

UWAGA! Dostępne ZNIŻKI

 • za wcześniejszą wpłatę,
 • za uczestnictwo w parze,
 • za uczestnictwo w kilku warsztatach Luczisa.

Szczegóły u ORGANIZATORA:

KONTAKT:

 • luchis.warsztaty@gmail.com
 • lub koordynator organizacyjny: Iwona Stec – 605 360 350, iwona.surya@gmail.com
aby zobaczyć ceny kursów i zniżki, kliknij tutaj