Krąg Kobiet i Mężczyzn – Obecność i Połączenie – Arkadiusz Hezler

Witajcie

W obecnych czasach chociaż spędzamy dużo czasu razem, nasze otoczenie wymaga od nas trwania w działaniu, zamiast w byciu, co utrudnia spotkanie się w prawdziwej obecności.

Spotkanie w Kręgu jest wspaniałą okazją, by przyjrzeć się sobie w oczach innych i przenieść perspektywę na to, co jest w nas samych. Zwrócić uwagę na emocje, które nam towarzyszą podczas trwania kręgu, ale też na te emocje, które do kręgu są wnoszone.

Spotkanie ma za zadanie połączyć nas na głębokim emocjonalnym poziomie bez ryzyka, że zostaniemy ocenieni, że ktoś ich skomentuje, czy da jakąś radę. Uczy aby uważnie słuchać i przenosić uwagę na własne odczucia i myśli.

Formuła kręgu jest bardzo prosta, ale też bardzo głęboka – jest on zawiązywany na potrzeby praktyki dzielenia się, a potem rozwiązywany. Zapraszamy do dzielenia się, ale też można pozostać w ciszy.

Jako prowadzący, zwołuje krąg, opiekuje się nim, dbam o jego przebieg, wyznaczam zasady i je trzymam.

Elementem kręgu jest krótka medytacja przed i po, aby wyciszyć się i wyregulować.

Cel spotkania

  • otwarcie się na prawdziwe historie i prawdę jaka z nas płynie
  • nauka uważnego słuchania
  • podzielenie się i wysłuchanie innych

Plan spotkania

  • 18:30 – 19:00 Rejestracja.
  • 19:00 – 19:30 Medytacja, zawiązanie kręgu, zasady spotkania.
  • 19:30 – 21:45 Krąg – dzielenie się.
  • 21:45 – 22:00 Zamknięcie kręgu*

Godziny kręgu mogą ulec zmianie ze względu na przebieg spotkania

KIEDY: 23 lutego 2024 (piątek), godz. 19:00-22:00

CO ZABRAĆ : informacje w mailu zwrotnym po rejestracji.

ZAPISY: https://forms.gle/umTbubfFUuw3ioRB7 po wypełnieniu formularza czekaj na emila z kolejnymi krokami 

  • maksymalna ilość uczestników to 14 osób
  • wydarzenie dla kobiet oraz mężczyzn
INWESTYCJA: 80 PLN


O prowadzącym:

Arkadiusz Hezler

Breatchworker, tancerz, trener rozwoju osobistego, praktyk tantry i szamanizmu

Ukończyłem szkołę na nauczyciela Tantry i Szamanizmu w TrueTantra School u boku Ananda Rudry oraz studia Psychologia w zarządzaniu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Pracowałem jako zawodowy tancerz na deskach największych teatrów muzycznych w Polsce.

Założyłem Startup DT Makers, gdzie facylitowałem procesy Design Thinking dla Firm. Ukończyłem dwukrotnie studium Zawodowego Trenera zmiany w pracowni NOVO, gdzie uczyłem się warsztatu szkoleniowego.

Od 8 lat jestem na ścieżce samopoznania, ucząc się i przyjmując lekcje od cenionych nauczycieli rozwoju duchowego w polsce i na świecie.

Nauczam praktyk tantrycznych na takich festiwalach jak Międzynarodowy Festiwal Tantry i Szamanizmu w ośrodku “Tu i Teraz” w Nowym kawkowie, Tantric Joy w Amsterdamie, Festiwalu Wibracje, Serpiente i CUD. Od 3 lat aktywnie wspieram działanie ośrodka “Tu i Teraz” w Nowym Kawkowie i asystuje Anandowi Ruderze w warsztatach na terenie Polski i za granicą..

Moje doświadczenie obejmuje: pracę w odmiennych stanach świadomości, praktyki tantry i szamanizmu, bioenergoterapię, bodywork, integracja doświadczeń psychodelicznych i pracę z ciałem poprzez ruch i masaż.

Zapraszam Arkadiusz Hezler