Kroniki Akaszy

Warsztat „Kroniki Akaszy – jak czerpać informacje z tej niezwykłej przestrzeni” Poznań 13-14.11.2021

Zapraszam serdecznie na dwudniowy warsztat, podczas którego nauczysz się jak czerpać wiedzę z własnych Kronik Akaszy, oraz jak odczytywać informacje dla innych.

Dla kogo jest ten warsztat:

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą doświadczyć pięknej przestrzeni Akaszy oraz uzdrawiającej jej mądrości i mocy. Nie jest ważne, czy ktoś miał wcześniejsze doświadczenia z Akaszą, czy też nie, spotkanie jest dla każdego, kto chce zrobić coś dobrego dla samego siebie.

Pole Akaszy, pole energoinformacyjne, w którym znajdujemy się wszyscy, przynosi nam wglądy i informacje, które potrzebne są nam na danym etapie życia. Dzięki tym wglądom mamy możliwość coś sobie uświadomić, uwolnić, skonfrontować się, uzdrowić, zmienić swoją optykę patrzenia na sytuacje, osoby czy siebie samego.

Pole ma moc transformacji nas samych. Pracując w nim poddajemy się jego prowadzeniu, bo to co się pojawia jest dokładnie tym, na co jesteśmy gotowi i czego potrzebujemy do swojego dalszego wzrostu i rozwoju.

Jeśli więc potrzebujesz:

 • uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania
 • uzyskać zrozumienie i większą akceptację
 • uzdrowić jakąś część siebie samego
 • odczuć spokój Duszy i uzdrawiającą moc Pola
 • wybaczyć, pojednać się ze sobą lub z kimś
 • spotkać się ze swoim wewnętrznym dzieckiem
 • spotkać się ze swoimi Duchowymi Opiekunami
 • odczuć swoje połączenie ze Źródłem
 • otworzyć swoje serce na odczuwanie Miłości, wdzięczności i radości
 • zrozumieć dlaczego coś się wydarzyło, jakie było źródło tej sytuacji, uzdrowić to i przetransformować
 • lub po prostu popracować nad tym, aby otwierać się na tą przestrzeń i czerpać z niej dla siebie i innych to zapraszam Cię serdecznie.

Metody pracy podczas warsztatu:

Podczas każdego warsztatu łączę ze sobą różne metody, poddając się potrzebom grupy. Tym sposobem każdy warsztat jest jedyny i niepowtarzalny. Z pewnością jest to warsztat terapeutyczno-duchowy.

Jak w każdej pracy grupowej niezwykle ważny jest proces, który w tej grupie i w każdym uczestniku się zadziewa. Dlatego to co jest moim priorytetem to stworzenie atmosfery bezpieczeństwa, akceptacji i odpowiedniej przestrzeni dla każdego.

Elementy obowiązkowe to medytacje prowadzone lub przy dźwiękach instrumentów, oraz mantry. Dodatkowo wahadełko, karty anielskie, praca z ciałem, ustawienia systemowe (w zależności od wielkości grupy i dostępnego czasu), dwupunkt i inne (ważne jest to, czego dana grupa potrzebuje i na co ona sama stworzy sobie przestrzeń). Pracujemy samodzielnie, w parach lub wspólnie, jako cała grupa.

Kwestie organizacyjne:

Termin warsztatu: 13 – 14 listopada 2021 (sobota 10-18, niedziela 10-15).

Koszt warsztatu:

 • 450 zł
 • Zaliczkę w kwocie 50 zł proszę wpłacić na konto:
  86 1020 5558 0000 8402 3318 9085
  z dopiskiem Warsztaty Poznań oraz swoim Imieniem i Nazwiskiem oraz numerem telefonu.
 • W cenie warsztatu materiały, ciepłe napoje oraz słodycze.
 • Na miejscu możliwość taniego noclegu (kontakt z Domem Dźwięku).
 • Kontakt: 606930656, mail: olgabruszkowska@gmail.com

Kilka słów o mnie:

Nazywam się Olga Bruszkowska. Jestem absolwentką Bałtyckiego Instytutu Psychologii, w którym zdobywałam wiedzę i praktykę z zakresu psychologii konwencjonalnej i alternatywnej. Ukończyłam szereg kursów i warsztatów, miedzy innymi kurs Kronik Akaszy, kurs Hipnozy regresyjnej, kurs Dwupunktu, Roczną Szkołę Astrologii, Szkołę Mediacji i wiele innych. Zafascynowana jestem astrologią, hipnozą regresyjną, numerologią, ustawieniami metodą B.Hellingera a przede wszystkim Kronikami Akaszy, których tematykę zgłębiałam u Gabriell Orr (założycielki Akashic Records INC). Jako Certyfikowany Konsultant Kronik Akaszy prowadzę warsztaty, sesje i odczyty dla innych. W swojej pracy pomagam i wspieram osoby w czerpaniu z wszelkich bogactw i darów, jakie każdy w sobie ma oraz w uwalnianiu się od tego, co powinno już odejść.

Zapraszam serdecznie, to będzie niezwykła podróż