Kurs masażu „Odkryj moc swojego dotyku” z Magdą Nowak

kurs-masazuKurs DLA KAŻDEGO nauki masażu głęboko relaksującego i energetyzującego/masaż terapeutyczny oraz nauka relaksu swojego ciała, automasażu i pracy ze świadomym oddechem i medytacje.

Kurs – dla kogo?

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą poznać tzw. „uzdrawiający dotyk” wykorzystując te umiejętności przy pracy masażysty lub tylko dla masowania swoich najbliższych. Pracuje też z parami (małżeństwa).

Zakres umiejętności podczas kursu:

Kurs umożliwia poznanie całego masażu praktycznie. Dostępne będą dla każdego uczestnika również materiały teoretyczne opisujące szczegółowo masaż. Duży nacisk jest kładziony na praktykę i doświadczanie tego „uzdrawiającego dotyku” , uczestnicy biorą czynny udział masując i będąc masowanym.

Praktykujemy również naukę relaksu swojego ciała, automasażu i pracy ze świadomym oddechem i medytacje.

W części teoretycznej omawiane są wszystkie ruchy jak masować, na co zwrócić szczególną uwagę, punkty meridianowe, kanały energetyczne.

termin:

 • 4 listopada (piątek) – 18.30-21.00
 • 5-6 listopada (sobota i niedziela) – 10.00-18.00 –  Kurs Masażu/praktyka
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych relaksem, medytacja, masażem… W spotkaniu mogą wziąć udział osoby nie zainteresowane kursem nauki masażu.

W programie:

 • specyfika masażu, dotyku i relaksu / krótkie wprowadzenie
 • prace z ciałem poprzez ruch, medytacje i relaks
 • masaż tylnej części ciała w pozycji leżącej/ praktyka
 • masaż pośladków i nóg/ praktyka
 • automasaż, ćwiczenia energetyczne/ praktyka
Co wziąć ze sobą?

 • 2 duże ręczniki,
 • prześcieradło na stół do masażu,
 • wygodny ciepły strój ,
 • skarpety na nogi,
 • kocyk
inwestycja w kurs:

 • wieczór piątkowy 60 zł,
 • 3 dni kursu 650 zł w kosztach są materiały i certyfikat, zapewniamy stoły, oleje, poczęstunek i przyjazną atmosferę,
 • cena dla Par 1100 zł (małżeństwo)
 • prosimy o wpłatę zaliczki 200 zł/os. na konto:
  Magdalena Nowak nr 87 1050 1575 1000 0022 0952 8393 z dopiskiem „kurs”.
organizator zastrzega prawo odwołania kursu, w sytuacji braku odpowiedniej liczby uczestników i zapewnia o zwrocie zaliczki.

zgłoszenia i informacje telefonicznie lub e-mailem:

Joanna D. Spychała, Wytwórnia Mocy i Kreacji
602 440 334, e-mail: jspy@wp.pl

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Magda & Joasia

Kurs masażu prowadzi: Magdalena Nowak

Magda o sobie:

Jestem od 1992 roku certyfikowana masażystka i fizjoterapeutką. W 2005 roku spotkałam na swojej drodze masaż PELOHA , który pokazał mi drogę do doświadczania masażu zupełnie w inny sposób niż uczono mnie w szkole. Peace, love and harmony w takim duchu nauczyłam się pracowac ze swoim ciałem i bliskimi .To holistyczne spojrzenie na ciało, bardzo otworzyło mnie na poszukiwania w obszarze swojego ciała(jestem nauczycielem kundalini jogi, poznalam wiele technik masazu, uwielbiam świadomy ruch, taniec).Dzieki tym doświadczeniom stworzyłam autorską technikę masażu, którą prezentuje podczas kursu. Podczas masażu zajmuje się człowiekiem holistycznie, jako całością, nie pomijając sfery psychicznej, mentalnej, duchowej, energetycznej i fizycznej. Mam duszę poszukiwacza, społecznika i organizatora. Chętnie inspiruję ludzi do odkrywania swojego potencjału i szanowania siebie i swojego ciała. Moje motto: „Dbasz o ciało, ciało zadba o ciebie, a stanie się to źródłem wspaniałych wartości, stanie się sercem świątyni” OSHO. (https://www.facebook.com/kolory.zycia.7)

Magda o swoim masażu:

Metoda autorska masażu, którą prezentuję rozwijałam przez kilka lat poszukiwań i praktyki z wieloma wybitymi masażystami, wybrałam do tej praktyki (kursu) techniki, które dają bardzo głębokie doświadczenie relaksu na poziomie ciała, umysłu a także narządów wewnętrznych, jest to kompilacja różnych technik: shiatsu, punkty meridianowe, leczniczy masaż punktowy, elementy masaży orientalnych i świątynny masaż Peloha, praca ze świadomością ciała i dotyku, energetyzowanie ciała i wiele innych pojedynczych doświadczeń.

Prezentuje go w sposób bardzo przystępny nawet dla osób, które nigdy nie masowały (nie jest wymagana znajomość anatomii).

Masaż mimo swej prostoty i delikatności daje uczucie dużego głębokiego relaksu i odprężenia, również dla osoby, która masaż wykonuje.