Magnetyczna Kobieta. Otwarte spotkanie dla kobiet

🌺Zapraszam Cię Droga Kobieto na otwarty, bezpłatny wieczór, na którym przy herbacie porozmawiamy o tym, jak odkryć Magnetyczną Kobietę w sobie. W radości i lekkości będziesz mogła doświadczyć kilku praktyk, które pomogą Ci zrelaksować się i swobodnie przejść od myślenia do czucia, od działania do bycia. Dzięki nim, łatwiej Ci będzie skontaktować się ze sobą, ze swoimi pragnieniami i uczuciami.

🌺Magnetyczna Kobieta to Twoja PRAWDZIWA TOŻSAMOŚĆ. Twoja wyjątkowość, moc i piękno, które zaczynają emanować z Twojego wnętrza gdy tylko pozwolisz sobie wyjść z myślenia i otworzysz się na czucie swojego ciała i serca.

🌺Na spotkaniu podzielę się z Tobą moim doświadczeniem pracy z ciałem, energią i świadomością, opowiem też, jaką drogę przeszłam przy odkrywaniu siebie i swojej kobiecości. Jak ta podróż doprowadziła mnie do stworzenia projektu Magnetyczna Kobieta.

🌺Projekt ten obejmuje warsztaty, spotkania oraz sesje indywidualne, dedykowane specjalnie kobietom, które zainteresowane są odkrywaniem siebie i rozkwitem swojej kobiecości.

Powstał on z wdzięczności i miłości do Kobiet, do wszystkich moich Nauczycielek, Przyjaciółek, Sióstr i mojej Kobiecej Esencji❤️

Kobiety chcące uczestniczyć w spotkaniu zapraszam do zapisów. Proszę przesłać maila na adres: 💌magnetyczna@magdabetlej.pl

🌺🌺🌺🌺🌺🌺

DATA: czwartek, 5 września 2019, g. 19:00-21:30

🌺🌺🌺🌺🌺🌺

MAGDALENA PRZEŹDZIAK-BETLEJ:

Od wielu lat zgłębiam z pasją i zachwytem ścieżkę kobiecej duchowości. Przez ten czas tak bardzo zmieniła się moja relacja ze sobą, tak inaczej czuję się jako kobieta, tyle radości sprawia mi bycie w bliskości ze swoimi kobiecymi jakościami, ze swoim ciałem i oddechem. A im bliżej jestem ciała i oddechu, tym łatwiej mi odnaleźć drogę do swojego serca i duszy. Idąc za głębokim pragnieniem podzielenia się tymi doświadczeniami i wglądami od kilku lat prowadzę kobiece kręgi i warsztaty. Jestem też w trakcie tworzenia dwóch projektów dedykowanych specjalnie kobietom: Magnetycznej Kobiety i Oddechu Kobiety.

Mam wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi, zarówno w sesjach indywidualnych jak i w prowadzeniu grup. Moja praktyka obejmuje obszary związane z pracą ze świadomością, ciałem i oddechem. Przez wiele lat byłam trenerką MA-URI Healing Arts, holistycznej metody uzdrawiania wywodzącej się z Nowej Zelandii. Od kilku lat uczę się Tantry, Szamanizmu i Bioenergetyki w szkole The Paths of Transformation u Johna Hawkena w Czechach. Jestem trenerem i praktykiem oddechu w trakcie Profesjonalnego Treningu Oddechowego w Instytucie Michała Godlewskiego.
Prowadzę warsztaty i indywidualne sesje pracy z ciałem i oddechem.