Męski Krąg. Medytacja otwierająca SERCE

Zapraszam na Męski Krąg SERCA w formie krótkiego wykładu poprzedzającego medytację otwierającą SERCE na STŁUMIONE uczucia.

Istnieje przekonanie, że męskość i uczucia są nie do pogodzenia.

Nie jest to prawdą, a jedynie głęboko zakorzenionym przekonaniem. Mężczyźni POTRAFIĄ ODCZUWAĆ, zauważają swoje uczucia i umieją je wyrazić. Nie umniejsza to ich męskości ani nie powoduje, że tracą szacunek kobiet.

Wręcz przeciwnie: kobiety zwracają mniejszą uwagę na mężczyzn, którzy lekceważą i zaprzeczają swoim uczuciom, co jest typowe w zwykłym męskim świecie. Często też traktują ich z macierzyńską pobłażliwością, jaka należy się dzieciom. Mężczyzna bywa zraniony lub zły i wszyscy to zauważają oprócz niego. On to zignoruje i temu zaprzeczy. Kiedy go spytasz, zdenerwuje się, a potem zaprzeczy również owej złości. To nie wzbudza szacunku kobiet.

Ogromny wzrostu kobiecego szacunku jest wyczuwalny, gdy mężczyzna ośmiela się otworzyć na swój SMUTEK, STRACH I ZŁOŚĆ i przyznać się do nich otwarcie. Wymaga to dużej odwagi.

Głębokie i krzywdzące jest, bowiem przekonanie, że mężczyzna okazujący uczucia jest słabeuszem, nieudacznikiem, mięczakiem.

Zapraszam do praktykowania metody PRACY SERCA, której sednem jest POWRÓT DO ODCZUWANIA.

UCZUCIA to nasze drogowskazy, warto je dopuszczać, poznawać, przeżywać, zamiast tłumić, zaprzeczać, ignorować czy pozwolić im się obezwładnić.

Odczuwanie, które jest naturalnym stanem, uzdrawia i otwiera serca. Na samych siebie, na drugiego człowieka, na świat wokół nas.

Praca Serca to droga praktyki, nie teorii.

Renata Stankowska o sobie:

Dzielę się z zachwytem Pracą Serca, którą zgłębiam i praktykuję od 4 lat.

W magicznym Domu Dźwięków, pokażę proste kroki metody i zaproszę do medytacji (będącej zwykłym ćwiczeniem uważności), co będzie, – ufam mocno – bardzo pięknym przeżyciem.

Inwestycja w siebie: 30 PLN

  • gotówką
  • lub konto 25 1140 2004 0000 3902 3489 3605 dopisek: Praca Serca
Data: czwartek, 19 listopada 2020r, godz. 18.00 – 19.30

Zapisy na info@pracaserca.pl

Ilość miejsc ograniczona.

DO ZOBACZENIA !!
Renata Stankowska