Odblokuj obfitość

Masz poczucie, że

 • utknęłaś?
 • ciężko pracujesz, a efekty są ciągle dalekie od zadowolenia?
 • obfitość nie płynie do Ciebie tak jak byś chciała?

Czy wiesz, że na twój dostatek ma wpływ nie tylko to, co uważasz świadomie na temat dostatku i pieniędzy, ale przede wszystkim to, co masz zapisane w podświadomym umyśle?

Świadomie możesz pragnąć bogactwa, uważać, że pieniądze są dobre, że dają wolność i można dzięki nim pomagać innym, ale jeśli w dzieciństwie słyszałeś, że bogaci ludzie są chciwi i nieuczciwi, nigdy sam nie staniesz się bogaty.

Twoja podświadomość skutecznie cię przed tym „uchroni”.

 • Jak doświadczać bogactwa w każdej sferze życia?
 • Jak zdrowo kochać pieniądze?
 • Jak sprawić żeby i one nas kochały?

Zapraszam Cię z serca na warsztat na żywo w Poznaniu ODBLOKU OBFITOŚĆ

Ten warsztat pomoże Ci odblokować przepływ obfitości we wszystkich sferach życia oraz poprawić relację z pieniędzmi.

Da Ci również praktyczne narzędzia – prawdzie klucze – do tworzenia dobrobytu.

Będziesz pracować nad zidentyfikowaniem swoich blokad tj. negatywnych przekonań i programów, które sprawiają, że masz problem z doświadczaniem i tworzeniem dostatku.

Gdy poznasz co Cię ogranicza będziesz mieć możliwość puścić stare wzorce mentalne i energetyczne podczas różnego rodzaju ćwiczeń i medytacji.

Poznasz również klucze do Obfitości i nauczysz się jak je stosować w codziennym życiu.

Z warsztatu wyjdziesz ubogacony w praktyczne narzędzia tworzenia dostatku.

GDZIE I KIEDY

KIEDY: 13 marca 2021, godz. 10:00 – 18:30

INWESTYCJA: 290 zł

Wpłaty proszę dokonywać na konto nr 67 1140 2004 0000 3702 7765 1711
w tytule wpisując: Warsztat Poznań

 • Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona. U udziale decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata bezzwrotnej zaliczki w kwocie 100 zł. Reszta kwoty płatna na warsztacie.
 • ZGŁOSZENIA: via Messenger lub mailowo na adres beata.kiewisz@gmail.com w tytule wpisz proszę: Warsztat Poznań

OTO OPINIE OSÓB, KTÓRE BRAŁY UDZIAŁ WARSZTATACH I KURSACH BOGACTWO ŻYCIA:

„Beata nigdy nie miałam tyłu pieniędzy co teraz. Sprzedaż tego mieszkania, to cud, ludzie 23letni z Ukrainy, z gotówką zakochali się w tym mieszkaniu. Kredyt spłacony i jeszcze mnóstwo pieniędzy na koncie! Nie tylko to, pracuje mniej a pieniędzy więcej. I wiem, że to dzięki Tobie. Mnie już stać na bycie bogatą. Dodam, że na pierwszy kurs Beaty zapisałam się z wielkim debetem na koncie i stwierdziłam, że jak nie mam pieniędzy, to kupię od razu dwa kursy w promocji i zapłacę w ratach. I tak zrobiłam Najlepsza decyzja ever!”

Agnieszka Poznań

„Marzył mi się banknot 200 zł ale nie miałam takiego. (…) W piątek po południu byłam umówiona z moją siostrą. Chwilę posiedziałam i siostra mówi, że ma dla mnie prezent, ze może mi się przyda, bo wie, że potrzebuję nowego samochodu. I daje mi ładne pudełeczko zawiązane ładną kokardą. Otwieram, a w środku jest ….150 banknotów o nominale 200 zł.!!!!!!!Czy możesz w to uwierzyć??? Ja zdębiałam! (..) Przysięgam, że historia jest prawdziwa w 100% a to zdjęcie dla lepszego efektu. Twój warsztat w połączeniu z tym prezentem od siostry rozpuścił resztę moich obaw przed otwarciem się na obfitość i życiem w nurcie obfitości.”

Ula, Kraków

„Po Twoim szkoleniu sięgnęłam po takie wyniki i zarobki w firmie, o których wcześniej bałam się marzyć. A co dopiero planować!!!! A dziś bijemy rekordy bez dodatkowego wysiłku czy wkładu pracy. A tylko zmiana myślenia. Dziękuję już nie mogę doczekać się aby podziękować Tobie osobiście”

Beata, Piła

„Dziewczyny to wszystko działa wiem i doświadczam dziś obfitość w postaci Królewskiej Świty (pieniędzy)…Miało nie być premii rocznej, wisi nawet pismo oficjalne, a tu przelew i premia roczna jest! (…) Dziękuję Beatko z całego serca i wysyłam intencję najwyższego dobra dla Ciebie i dla Was dziewczyny”

Agnieszka Poznań

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Proszę miej ze sobą:

 • portfel z kilkoma banknotami (mogą być o tych samych lub różnych nominałach)
 • przedmiot symbolizujący bogactwo np. piękną chustę, na którą sobie pozwoliłaś, pierścionek, zdjęcie etc. – coś co uosabia bogactwo, którego chcesz doświadczyć
 • swoje zdjęcie z dzieciństwa (może być w telefonie)
 • notatnik i długopis
 • wygodny strój
 • otwartość i wewnętrzną zgodę na Nowe
 • W cenie warsztatu jest poczęstunek – kawa, herbata, napoje, słodycze i owoce.
 • Przewidziana jest również godzinna przerwa obiadowa we własnym zakresie.

O MNIE

Nazywam się Beata Kiewisz. Jestem trenerką duchowego, mentalnego i materialnego dobrostanu.

Od kilku lat uczę jak doświadczać obfitości i pojednać się z Królami, czyli z pieniędzmi. Przez wiele lat ciężko pracowałam w biznesie, często na dwóch etatach. Niestety miałam wpojone silne podświadome przekonania, że pieniądze są złe, brudne i powodują ból, co sprawiało, że nieświadomie je odpychałam ze swojego życia. Dopiero gdy przepracowałam te przekonania i zmieniłam energię braku na energię obfitości i miłości pieniądze mogły przyjść i zostać.

Robię to co kocham pomagając w tym innym i mam z tego wielką radość.

Wspieram ludzi w odkrywaniu pełni swojego potencjału w obszarze pracy, tworzenia dostatku i finansów, prowadząc kursy online, warsztaty i sesje indywidualne w ramach autorskiego projektu edukacyjnego Bogactwo Życia.


UWAGA: spotkanie odbędzie się z zachowaniem należytych środków ostrożności

KONTAKT Beata Kiewisz Bogactwo Życia

+ 48 786 866 498

beata.kiewisz@gmail.com

Facebook Bogactwo Życia

YouTube Beata Kiewisz Bogactwo Życia