Odzyskaj Swoją przyjemność. Odzyskaj Swoją miednicę.

Miednica. Nasze centrum. Centrum energetyczne, ruchowe, emocjonalne, seksualne. Centrum Naszej żywotności i przyjemności.

Piszemy o odzyskiwaniu miednicy, więc czy aby na pewno należy ona do Nas?

Zawłaszczana, upokarzana i zawstydzana przez religię i kulturę, które zrobiły z niej siedlisko grzechu i nieczystości, miednica zbiera w sobie wczesnodziecięce napięcia związane ze zbyt wczesnym stawianiem na nogi, kiedy ciało nie jest wystarczająco rozwinięte by dźwigać ten ciężar i napina się by sprostać wymaganiom otoczenia, a także te wynikające z hamowania autoekspresji dziecka i jego naturalnej potrzeby eksploracji w przypadku nadopiekuńczych dorosłych. Kolejne napięcia w miednicy są wynikiem zbyt szybkiego treningu czystości, kiedy to funkcję niedostatecznie wykształconego zwieracza przejmują napinające się pośladki i nogi. Etap genitalny rozwoju to moment w którym dziecko może doświadczyć trudności opiekunek i opiekunów z akceptacją budzącej się w nim/niej seksualności.

Zapraszamy na warsztat pracy z ciałem w nurcie analizy bioenergetycznej Aleksandra Lowena. Zaprezentujemy na nim sekwencje ćwiczeń umożliwiających nawiązanie kontaktu z miednicą, głębsze jej czucie, rozluźnienie napięć, świadome zarządzanie emocjami i pogłębienie relacji z samą/samym sobą by móc czerpać więcej przyjemności i siły ze swojego odzyskanego centrum mocy.

Więcej informacji o metodzie:

https://www.analizabioenergetyczna.org/

Ten warsztat jest dla Ciebie jeśli chcesz:

– odzyskać kontakt z ciałem, ze swoją miednicą,
– autentycznie wyrażać emocje,
– znaleźć siłę i energię swojego centrum,
– czerpać przyjemność z życia,
– wejść w zdrową, świadomą relacje z własnym ciałem,
– pozwolić ciału na naturalny ruch wibracyjny,
– lepiej zarządzać własną energią,
– nawiązać dojrzałą relację z otaczającym Cię światem.

Szczegóły warsztatu:

termin: niedziela, 27 marca 2022r, czas trwania: 5h, od 10:00 do 15:00

cena: 300 zł.

 • Uiszczenie wpłaty jest jednoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztacie.
 • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania warsztatu, w takiej sytuacji wszystkie dokonane wpłaty będą zwrócone.
 • Na deklarację uczestnictwa oraz wpłaty czekamy do 29 stycznia 2021.
 • Wpłat prosimy dokonywać na konto:

Mariusz Harenda
73 1090 1362 0000 0001 2346 1244

 • grupa ok. 10-osobowa
 • zapewniamy wodę i przekąski
 • UWAGA! ze względu na Wasze bezpieczeństwo prosimy o przyniesienie własnych mat oraz ręcznika.

Prowadzący:

Magdalena Pernak:

Doświadczanie ciała towarzyszyło mi od zawsze, w różny sposób, na różnych etapach mojego życia. Wszelkiego rodzaju praca z ciałem oraz duchem, warsztaty tańca Butoh, akceptacji ciała, medytacja Kriya joga, ashtanga joga, wiele lat praktyki, dzięki której poznawałam swoje ciało i zapisane w nim historie moich doświadczeń i traum. Tak właśnie trafiłam na Alexandra Lowena, z potrzeby życia i radości. Zafascynowana tą metodą i jej działaniem, którego sama doświadczyłam, rozpoczęłam naukę.

Obecnie jestem w fazie klinicznej szkolenia w nurcie Analizy Bioenergetycznej A. Lowena oraz w procesie certyfikacji 4-letniej szkoły Polskiego Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej pod superwizją Alice Moll – certyfikowanej superwizorki CBT, oraz w szkoleniu Emotional Core Perception.

Prowadzę terapie indywidualne z klientami, warsztaty grupowe oraz grupy ćwiczeniowe w nurcie analizy bioenergetycznej.
Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej oraz International Institute for Bioenergetic Analysis.

 • Email: pernak@o2.pl
 • Telefon: 691282684
 • Facebook: @SomaMagdalenaPernak

Mariusz Harenda:

Pracę z ciałem podjąłem wiele lat temu, najpierw praktykując jogę, potem również qigong oraz tybetańskie metody praktyk fizycznych. Rozpoczęcie własnej psychoterapii bioenergetycznej było przełomowym momentem w mojej relacji z ciałem i umysłem. Równowaga, dojrzała relacja z otaczającą rzeczywistością i podniesienie poziomu energii to tylko część uzyskanych dzięki terapii korzyści. Chęć pogłębienia wiedzy o psychoterapeutycznej metodzie Aleksandra Lowena była jej naturalną konsekwencją.

Obecnie jestem w trakcie szkolenia w nurcie Analizy Bioenergetycznej A. Lowena podczas 4-letniej szkoły Polskiego Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej oraz International Institute for Bioenergetic Analysis.

Uczestniczyłem również w warsztatach prowadzonych przez Bennetta Shapiro – twórcę metody Accessing Your Life Force.

 • Email: mariusz.harenda@gmail.com
 • Telefon. 602 648 123

W sprawie rezerwacji miejsca prosimy o kontakt:

Magda Pernak

 • tel. 691 282 684
 • pernak@o2.pl

Mariusz Harenda

 • tel. 602 648 123
 • mariusz.harenda@gmail.com

Pozwól swojemu ciału przemówić!

Zapraszamy na warsztat.