Otwarte warsztaty ogólnorozwojowe. „Częstotliwość miłości”

Na spotkaniu przypomnimy sobie podstawowe zasady funkcjonowania naszego świata, co za tym idzie wszystkiego co nas otacza łącznie z nami samymi. Zajmiemy się wibracją, ruchem energii połączony synergicznie z dźwiękiem i jak to wykorzystać w codziennym życiu, żeby być zdrowym do końca świata i kilka stuleci dłużej 🙂 

Wiemy że wszystko dookoła nas wibruje. To co różni te wibrację to częstotliwość która kreuje wygląd, kształt i właściwości danego przedmiotu czy postaci. Jak tworzyć te pozytywne wibracje i jak je wykorzystywać przypomnimy sobie na miejscu. Nauczymy się budować kilka urządzeń produkujących pozytywny orgon, urządzenia wykorzystujące wibracje do oczyszczania wody, wszystko co możemy wykonać sami w domu. Np. piramidy od wieków stosowane są jako odpromienniki niwelujące promieniowanie geopatyczne, a także szkodliwe działanie telewizorów, komputerów itp.

Badania radiestezyjne wykazały, że w modelu piramidy występują trzy rodzaje energii: energia elektryczna, generowana przez wierzchołek piramidy, energia magnetyczna, emitowana ze ścian bocznych i energia mentalna, zwana też zielonym promieniowaniem.

Powrócimy wiedzą do korzeni kiedy posiadaliśmy informacje z czego jesteśmy zbudowani, skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy. Zbierając wiele informacji z różnych dziedzin nauki kumulując w jedno zdamy sobie sprawę z zasady działania rzeczy które obserwujemy każdego dnia na ziemi, czy to w naturze czy życiu codziennym. Niektórzy z pewnością znajdą odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań, jak to było i z nami kiedy zaczęliśmy wdrażać się w temat. 

Czysta kompilacja podstawowej wiedzy potrzebnej do spokojnego i zdrowego życia. 

O nas:

Jesteśmy świeżą, zjednoczoną ekipą ceniącą sobie szczerość, szacunek i miłość. Rośniemy w siłę dosłownie z dnia na dzień a naszym hobby jest celebracja prawdy 🙂 Wiele przebytych doświadczeń sprawiło że proste rzeczy codzienne stały się dla nas przyjemnością. Stan zdrowotny, samopoczucia i majątkowy zmusił nas do wkroczenia na zwykle ukrytą ścieżkę poznania. Zmiany jakie zaczęły przychodzić wraz z pracą nad świadomością utrwaliły nas w przekonaniu, że mimo iż bardzo wiele nauczyliśmy się docierając do tego miejsca to i tak nadal wiemy niewiele. Każdy dzień przynosi nowe nauki które przekładamy na jakość wykonywanych przez nas produktów. Od muzyki w najczystszym brzmieniu, przez ubrania wykonanych z materiałów najwyższej jakości, aż do artefaktów i rożnego rodzaju maści, syropów, herbat i całej reszty rożnych mieszanek ziołowych własnych produkcji i kompozycji. 

12 stycznia 2019, godz. 12:00

Więcej na www.projektswiadomosc.net

Zdrówka.