Pełnia Życia – indywidualne sesje uzdrawiania

Zapraszam na indywidualne sesje uzdrawiania. Zapraszam osoby:

  • Poszukujące siebie i głębszego połączenia z własnym sercem.
  • Potrzebujące uzdrowienia emocjonalnych zranień.
  • Pragnące uzdrowienia relacji i otwarcia się na milość.
  • Doświadczające poważnej choroby.
  • Doświadczające śmierci i umierania. Szukające połączenia z własną Duszą.

W trakcie sesji pracuję z uzdrawiającą energią, emocjami i świadomością. Korzystam z takich metod, jak uzdrawianie relacji, prowadzone medytacje, połączenie Duszy z Ciałem, Połącznie z własnym Sercem, śpiew intuicyjny.

Zapraszam z serca do głębokiego spotkania ze sobą i własnym życiem.

Osoby zainteresowane spotkaniem proszę o kontakt, 508 175 132.

Sesje indywidualna prowadzi Rafał Górniak – Jestem psychologiem, terapeutą i uzdrowicielem. Prowadząc warsztaty i sesje indywidualne pracuję w przestrzeni uzdrawiania, połączenia z Duszą i Sercem. Pracuję z otwartością i zaufaniem do Życia, pozwalając delikatnie, łagodnie i lekko wydarzać się temu, co potrzebuje się wydarzyć, przynosząc głębokie uzdrowienie i zmianę.

W swojej pracy korzystam z wielu metod rozwoju, metod pracy z ciałem – ruchem, tańcem, głosem, dotykiem i świadomością oraz duchowych metod uzdrawiania opartych na pracy z energią, śpiewie intuicyjnym, odkrywaniu połączenia z własną Duszą.

Prowadzę indywidualne sesje i warsztaty uzdrawiania relacji z rodzicami, kręgi i warsztaty dla mężczyzn, spotkania i warsztaty o życiu i umieraniu, medytacje Połącznie z własną Duszą, kręgi śpiewu intuicyjnego oraz warsztaty odkrywania Ścieżki Serca.

25 maja – 28 maja, godz. 12.00 do 19.00

kontakt 508 175 132