Połączenie z Duszą – głęboka podróż do Siebie

Zapraszam z serca do głębokiego spotkania z własną Duszą.

Zapraszam do doświadczenia prawdziwego Siebie, otwarcia się na bezwarunkową miłość i uzdrawianie wszystkiego, co jeszcze w nas potrzebuje uzdrowienia.

Od roku podróżuję po Polsce i w różnych miastach organizuję spotkania, medytacje Połączenia z własną Duszą.

Każde spotkanie jest inne i piękne w swojej niepowtarzalności. Każdy doświadcza tego, czego właśnie teraz w swoim życiu potrzebuje doświadczyć. Wiele osób przeżywa głębokie, przepełnione światłem i miłością spotkanie ze Sobą, doświadcza powrotu do Domu, który mają w swoim Sercu.

To spotkanie w obecności i otwartości na wszystko, czego teraz doświadczamy, każde odczucie z ciała, każdą emocję, historię i obrazy, które do nas przychodzą. To przestrzeń, w której płynie uzdrawiająca energia i możemy w Pełni przyjąć siebie takimi, jakimi Jesteśmy.

Zapraszam do pięknej, wspólnej podróży do Siebie.

termin: 12 sierpnia 2018, godz. 19.00 – 21.00

uczestnictwo w spotkaniu: 50 zł lub więcej, jeśli poczujesz, że chcesz dać większą kwotę

zgłoszenia telefoniczne, SMS-owe 508 175 132.

Zapraszam też na indywidualne sesje uzdrawiania.

Spotkanie prowadzi Rafał Górniak – Jestem psychologiem, terapeutą i uzdrowicielem. Prowadząc warsztaty i sesje indywidualne pracuję w przestrzeni uzdrawiania, połączenia z Duszą i Sercem. W swojej pracy łączę różne metody pracy z energią, Połączenia Duszy z Ciałem, połączenia z własnym Sercem, śpiewu intuicyjnego i uzdrawiającej energii Aniołów. Pracuję z otwartością i zaufaniem do Życia, pozwalając delikatnie, łagodnie i lekko wydarzać się temu, co potrzebuje się wydarzyć, przynosząc głębokie uzdrowienie i zmianę. Prowadzę indywidualne sesje i warsztaty uzdrawiania relacji z rodzicami, kręgi i warsztaty dla mężczyzn, spotkania i warsztaty o życiu i umieraniu, medytacje Połączenie z własną Duszą, kręgi śpiewu intuicyjnego oraz warsztaty odkrywania Ścieżki Serca.