Radość w ciele – Radość w seksie

Warsztat dla kobiet, które chcą rozwijać swoją seksualność.

Kiedy ostatnio czułaś, że seks sprawia Ci przyjemność?

Czerpanie satysfakcji z intymnego kontaktu z partnerem nie jest umiejętnością jazdy na rowerze, której nigdy nie zapominasz. Jest jednak jakością, której brak może być bardzo dotkliwie odczuwany. Chcemy cieszyć się seksem. Czuć podniecenie, radość i spełnienie w bliskim kontakcie z partnerem.

Zapraszamy na warsztat, który pomoże Wam zbudować lub odzyskać przyjemność z aktywności seksualnej.

Chcemy w sposób delikatny i profesjonalny przeprowadzić Ciebie przez proces nawiązania pozytywnej relacji z własnym ciałem, by mogło ono w pełni otworzyć się na przepływ radości i swobody. Pomożemy Ci przyjrzeć się szkodliwym i często nieświadomym przekonaniom, które mogą ograniczać możliwość przeżywania satysfakcji. Opowiemy także o specyfice kobiecej i męskiej seksualności, abyś mogła dowiedzieć się, w jaki sposób fizjologia i psychologia seksu wpływają na Twoją aktywność w tej sferze. Poznasz także sprawdzone i skuteczne narzędzia wspomagające rozwój.

W spokojnej i bezpiecznej atmosferze będziemy rozmawiać, doświadczać, próbować nowego i dzielić się. Pomoże Ci osiągnąć zmianę, jeśli tego właśnie chcesz. Warsztat ma charakter terapeutyczno-rozwojowy, co umożliwi Ci nie tylko poznanie nowych ścieżek rozwoju, ale także usunięcie przeszkód z drogi, którą wybrałaś.

Warsztat jest owocem naszej wieloletniej praktyki seksuologicznej, psychoterapeutycznej i psychologicznej w pracy indywidualnej, grupowej oraz w terapii par. Oferujemy profesjonalną pomoc w przywróceniu zdrowia w sferze intymnej. Czerpiemy inspiracje z ugruntowanej wiedzy seksuologicznej poszerzonej o metody świadomej pracy z ciałem:

  • analizę bioenergetyczną,
  • integację oddechem,
  • TRE,
  • mindfulness,
  • medytacje i techniki zaczerpnięte ze wschodnich praktyk (tantra joga i tao seksu).

Do udziału w warsztacie zapraszamy kobiety:

  • Bez żadnych ograniczeń wiekowych.
  • Bez względu na ilość i jakość zebranych w ciągu życia doświadczeń.
  • Te, które pozostają w wieloletnich relacjach i pragną na nowo rozbudzić ogień seksualnych uniesień.
  • Singielki, które chcą wejść w nową relację przygotowane i świadome swoich pragnień i oczekiwań.
25 paź o 15:00 – 27 paź o 18:00

Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz formularz zgłoszeniowy możecie znaleźć pod tym linkiem: http://trykszakrzysztof.pl/#warsztaty [icon name=”external-link”